моля за помощ

  • 547
  • 3
  •   1
Отговори
здравеите момичета аз съм с двустанно запушени тръби след 4години наи накрая разбрах в момента съм в испания правиха ми хистеросалпиногография и така разбрах тук никои не ми казва че след това се прави лапароскопия нито за пластика никакви подобни направо ме пратиха на инвитро за което мога да чакам казват повече от три години много съм отчаена видях за някъкъв др попов в софия много момичета са доволни моля ви ако някои може да ми каже нещо и да ми помогне с информация какво трябва да правя колко ще стува лечение на тръби инвитро или и аз незнам вече моля да помогне защото ще откача от притеснения благодаря ви много

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз доколкото знам запушени тръби не се лекуват. Това което можеш да направиш е диагностична лапароскопия за да се потвърди дали са запушени. И ако наистина са запушени да се ориентирате към инвитро. Иначе едно инвитро в Бг излиза грубо 4 - 6 000 лв.

# 2
За жалост друго разрешение освен инвитро няма Sad.
Пожелавам ти успех!!!!!!

# 3
  • Мнения: 114
 :)loreto, ако трьбите ти са запушени поради хидросалпингс вероятно има риск от неуспешно инвитро. Моят сьвет е да си напражиш лапароскопия за да си наясно с проблема. Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт