Откога на кошница

  • 994
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
От каква възраст може да се слага малкото бебче на кошница - люлка?  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 472
Още от деня на изписването ползвах кошницата. Гледах да не седи в нея повече от час.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз купих кошница за кола, когато малкия беше на 2-3 месеца, ползвали сме я при излизания и хранене, иначе ако ти трябва за в къщи по добре шезлонг

# 3
  • Мнения: 2 125
Хе-хе, честито малко зайче! Да ти е много здрав и да се гордееш с него!  bouquet За кошницата-столче-люлка - можеш да го слагаш спокойно, когато е будничък и примерно ти правиш нещо в къщи. Слагаш го на плота до теб и ще ти прави компания smile3522 За час (на тази възраст) е съвсем нормално. Нали все пак тези "уреди" са направени за бебчетата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 399
Koя кошница имаш пред вид? При нас кошница казват на столчето за кола. В него изписват бебето от болницата, значи на 3-4 дни. Но предупреждават да не го ползваш повече от 40 мин на ден за съвсем малко бебе. Аз мисля да изчакам с шезлонга за вкъщи докато бебето стане на 3 месеца.

# 5
  • Мнения: 2 271
Честито ти синче!
Аз ползвам кошница от втория месец,но слагах одеало за да стане по-равна!Сега я ползваме  постоянно,дори ни умаля!

# 6
  • Мнения: 46 488
Трябва да се вози в кошница за кола от деня на изписването.

# 7
  • Мнения: 1 382
Трябва да се вози в кошница за кола от деня на изписването.

Но,не за дълго  Naughty

# 8
  • Мнения: 7 640
от самата начало, но подлагах одеалце, че потъваха вътре. Много им харесваше, скътано и уютно. Не съм чела никъде за ограничения във времето. Ами ако пътуват повече от 40 мин? Мисля, че няма проблеми, кошниците са изчислени все пак.

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Можеш да го слагаш, но не за повече от половин-един час и то ако извивката не е голяма.

# 10
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами ние от изписването я слагахме в кошницата само като ходихме на консултация а като посетихме след 40 ден ортопеда той ни посъветва до 3м да слагам възглавничка докато бебка е в коша и при навършени 3м да махнем възглавничката така и направих иначе на нея и харесва да седи там  Laughing

# 11
  • Мнения: 7 821
Честито бебе!
От изписването. Качествените кошници си имат всички необходими подплънки.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 896
Честито бебе!
От изписването. Качествените кошници си имат всички необходими подплънки.


абсолютно, оформени са така че да няма нужда от допълнителни одеалца, възглавнички и прочее...нашият педиатър каза, че е не е правилно да се слагат подплънки...

Кошницата я ползвахме от втората седмица... 

# 13
  • Мнения: 4 629
Трябва да се вози в кошница за кола от деня на изписването.

Но,не за дълго  Naughty

Ами зависи на колко дълъг път се налага. Представи си бебе, което е родено в София, а семейството е от Русе и трябва да се приберат. Значи ще се пътува за дълго. А бебетата и децата се возят само в столчета за съответната възраст

# 14
  • Мнения: 3 356
От както се е родил,прекарваше доста време в нея.
Но бях сложила възглавничка на дъното.

Общи условия

Активация на акаунт