Пюрето "Мандев"

  • 1 569
  • 11
  •   1
Отговори
Някой дали е купувал пюрета Мандев?На мен ми попаднаха две ,три....... та кайсиевото много е вкусно,не е нито кисело нито сладко напомня прясно откъсната кайсия .Така се зарадвах....,но моля ви не се подлъгвайте  Close отваряйки второто такова.......един паяк ,излюпил се на капачката.Няма да изпадам в многословие какво ми обясниха от фирмата производител...,но ми стана ясно -не е единствен   случай .Пюрето го купих от верига супермаркети "345" в жк.Св.Троица......

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Имаше тема за въпросните пюрета и останах с впечатление, че мамите които са купували не са доволни, дори се дискотираха и условията в които се произвеждали тези пюрета

# 2
  • Мнения: 140
И аз преди време купих 2  плодови пюрета Мандев да ги опитаме.В първото, мисля че беше точно от кайсии, като го отворих "плуваха"разни ципи, и миришеше Sick.Да не говорим, че беше тъмно кафяво на цвят.Хварлих го.Второто, дори не съм отваряла, отиде  направо в боклука.
А в магазина, на CBA, дори твардяха,че заменят пюретата Ганчев с тези на Мандев, защото били по-хубави?!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
На Нова година майка ми само такива пюрета намерила (май точно в магазин 345). Доста гаднички бяха на вкус, дори плодовите и доста редички. Не съм намирала паяци и други гадории, но и без тях това не е пюре, което бих купила друг път. Третото бурканче още седи в хладилника неотворено, май ще замине в кофата при следващото разчистване.

# 4
  • Мнения: 1 410
Мен ме подлъга една много "добронамерена" продавачка и взех едно със заешко. Беше направо ужасно. Close Сега нито купувам Мендев, нито влизам в този магазин! Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 143
А сега една  клюка-Мандев е бил технолог във фирмата на Ганчев.Напуснал е и си е направил своя , а резултатът го виждаме всички...... 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
А сега една клюка-Мандев е бил технолог във фирмата на Ганчев.Напуснал е и си е направил своя , а резултатът го виждаме всички......
Това определено не е новост!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз пък съм купувала един път 4 броя различни зеленчукови и много ми харесаха.Нямаше никакви проблеми - аз лично опитвам всичко преди да му дам.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Като всяко нещо има за и против.И аз един път купих 2бр. Вики ги изяде без проблем,но около нас така или иначе не продават от тях,та не повторих покупката

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Абе много оплаквания има от тази марка, не ги купувайте, вчера пак имаше някаква публикация, една мама намерила някакви гадости  пак в тези пюрета  Close

# 10
  • София
  • Мнения: 1 457
Абе и Мандев и Ганчев са все една стока Close
Уж добре започнаха, а след това - боклук. Сигурно правят икономии  Twisted Evil

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Веднъж и аз ги загледах в един магазин,но само като видях,че пише:Не съдържа глутен,а отзад:съдържа овесени ядки и се отказах дори да ги пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт