Ne samotna:)

  • 863
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Xei,zdraveite:)
Pomnite lime:)Az sym onazi, deto vsi4ki mi se 4udexte...za6toto sym bila sys zdrav  i silen dux:)
O6te sym sys sy6tia:)
VYOB6TE ne se 4uvstvam samotna:)Bojana raste, ve4e e na 4m. i e mnooooooooogoooooo, mnoooooogo goliamo 6tastie za men:)
Podkrepiam vsi4ki jeni, koito sa se umorili ot straha na myjete ot deca, i sa vzeli ne6tata v svoi ryce:)
USPEX mama, niama da ste samotni nikoga sled poiavata na myni4eto:)
Va6a Daniela

# 1
  • Мнения: 2 327
А мерси за пожеланията Simple Smile
И да ти е живо и здраво бечето и все така да ти дарява щастие Simple Smile

# 2
  • Мнения: 357
Колко си права, Даниела!!!
Ивайло е вече на 6 месеца, от 3 месеца е без баща си, но ние с него не страдаме от този факт! Старая се много да му осигуря всичко, от което има нужда и да му давам цялата любов, на която съм способна! Мисля, че успявам! Детето расте здраво и спокойно, аз също съм много по-спокойна откатко се разделих със съпруга си. Всеки път, когато ме погледнат двете мънички очички и видя сладката му усмивка, разбирам, че не съм самотна и дори съм щастлива, че си имам това малко слънчице!
Въобще даже нямам време да се почувствам самотна, старая се да го попълвам с много ангажименти и срещи с приятелите ми, които бях позабравила докато бях женена жена.
Поздрави на всички мами, които са взели правилното решение, а на тези, които все още се колебат: кураж! направете го докато му е време, колкото по-рано приключите с неспулучливата връзка, толкова по-бързо ще успеете да се съвземете от нея!
Успех на всички от мен и много целувки за всички сладки бебоци!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 731
Много се радвам за всички вас-силни жени!
Прегръщам ви и ви целувам с много любов.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт