за първи път на доктор

  • 1 052
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте милички дами. Аз съм може би една бъдеща  мама, но не зная колко дни след закъсняване на цикъла и положителен тест за бременност трябва да отида на доктор. Притеснявам се защото имам болки.Вие какво мислите?

# 1
  • Мнения: 5 790
След като се притесняваш и имаш болки, защо не отидеш веднага на лекар? Още повече, че май имаш и положителен тест. Всеки ходи на лекар, когато прецени, аз отидох в 8 г.с, но има мами, които ходят няколко дни след закъснението.

# 2
  • Мнения: 213
Здравей didid!Аз си направих тест след 2 седмично закъснение а в 6 г.с отидох на преглед защото взе да ми става много лошо,но ми направих картона чак в 10 г.с.аз също мисля че е добре да идеш на преглед щом имаш болки и хем ще ти потвърдят радостната новина.Желая ти лека бременност.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
По принцип изискването е 15 дни след закъснение на цикъла,но ти можеш да отидеш,когато прецениш

# 4
  • Мнения: 2 849
Отивай още сега ,да те видят и ще ти изпишат нещо срещу болките(но-шпа или папаверин) .Пожелавам ти успех ,доктора ще прецени после кога пак да отидеш .

# 5
  • Мнения: 2 663
Имаш ли болки отивай веднагам най-добреда те  види лекар ,миличка!
Успех и дано всичко е ок

# 6
  • Мнения: 666
 При 6 г.с се лови най- ранно бременността от ехограф , но щом имаш болки отивай веднага на лекар

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Щом имаш обезпокоителни болки отивай на доктор

# 8
  • Мнения: 77
zdr.  smile3525 az li4no otidoh sedmica sled zakusnenieto, kolkoto do bolkite
i az imah v na4aloto mislq 4e e normalno - leko premeneene newsm51

# 9
  • Мнения: 2 672
ами отивай ,щом имаш болки
аз лично отидох доста късно , но си имам разни други принципи

# 10
  • Мнения: 1 259
Аз отидох в 8-ма г.с. болките са нормални,поради нарастването на матката,но за твое успокоение е добре да отидеш веднага Peace.Лека бременност!

# 11
  • Мнения: 3 760
На лекар отивай веднага! Особено щом имаш болки. Аз си направих тест след едноседмично закъснение и веднага се обадих на доки. Обаче беше навалица и ми дадоха час за след седмици. Така че отидох в 8 г.с.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз отидох в 7 г.с.обаче ми казаха да изчакам10-15 дни за установяване на бременност.Имах предменструални болки,но те се оказаха нормални.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 688
дори и даотидеш малко по рано хубаво е да те види лекар,и ако както казваш теста е положителен ще отидеш пак след една две седмици за да е види и плодното скаче
аз цъфнах рано рано 5,6 г.с.

# 14
  • Мнения: 5 577
Успех, успех ... аз отидох на 2 седмици закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт