В България съм

  • 580
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 464
ЗДравейте от студена и снежна България.Тук съм с малката от 2 дена и вече искам да си тръгвам. Cry Нищо не се е променило с изклучение на това, че хората ми се струват по-гадни от преди Sick Навсякъде ме блъскат и гледат накриво..но както и да е, дошла съм да  видя роднини и приятели.
Онзи ден например не ме пуснаха в Метро с бебето #Cussing out Деца под 7г не се допускали в магазина, поради съображения за сигурност, пълна глупост.
АМи това е малката новост около мен, аккто и че вече сме устроени в Швайнфурт, така че ще помоля модераторите да ми сменят местоживеенето в база данни.
Целувки на всички

# 1
  • Мнения: 822
Не се отдавай на мрачни мисли, МамНаТан!
Случила си на лошо време.Не само в България е мрачно и студено.А зимното време и липсата на слънце често действат подтискащо,където и да си...Сама казваш,че си там заради близки и приятели.Радвай им се и се наслаждавай на времето с тях,защото никога не знаем,коя среща може да бъде и последна...
И мен не ме пуснаха с дивчо в Метро,но все си мисля ,че ако го бяха пуснали ,щяха да съжаляват след това... Laughing
Хайде със здраве и при следващото включване дано да споделиш нещо приятно!Важното е да сте здрави и по-слънчево настроени напук на времето!... Hug Grinning

# 2
  • Мнения: 4 629
Мен пък не би ме изненадало това, че хората гледат из под вежди и, че се бутат. То това еинаги си е било така Rolling Eyes А и в Метро откакто са го отворили - деца под 7 години никога не са пускали. Та мисълта ми е - нищо ново под слунцето. Дано да успеш да се насладиш на компанията на близките и приятелите си и да не ти правят впечатление неуредиците в страната ни

# 3
  • Мнения: 1 370
МамНaТан не се учудвам, от мрачния ти постинг. Но все пак ти пожелавам, до края на ваканцията ти, да успееш да заличиш тези 2 дена, със едно весело настроение.   bouquet

# 4
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз пък се изненадвам на такива мрачни писания. Всички знаем и хубавите и лошите неща в Бг, а и по света. Според мен всичко е въпрос на настройка Wink.
Желая ти весело изкарване.

# 5
  • Мнения: 1 363
МАма на Тан, сигурно ще да е от времето. Ела да видиш мен какви черни мисли ме налягат днес тук, в мрачна и студена Англия, за разлика от вчера, когато обичах света и пролетното слънце огряваше душите на хората, включително и моята:(
 Hug Hug

# 6
  • Мнения: 579
  Въпреки всичко,което си описала  съм почти сигурна,че когато дойде време за тръгване от Б-я,ще ти е много тъжно,така че наслаждавай се максимално на престоя си там.Бъди щастлива,от факта не толкова че си в БГ,а че си с близки хора.

Поздрави и успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт