Каква е нормалната температурата на бебоците ???

  • 872
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Мами , моля Ви кажете ми каква трябва да е нормалната температура на бебето . Притеснявам се защото таткото ни е болен и пазим малкия , но като измерих температурата му беше 35.6 . Дали е от термометъра или това е нормално ...?   costumed050

# 1
  • Мнения: 221
а пипна ли му ръчичките,ако са нормално топли,значи е от термометъра. ще споделя с теб,че на 5-6 ден от изписването нещо взе да ме тресе.измерих си температурата и се оказа,че е доста висока,пих парацетамол, а тя все се покачваше,измерих и с друг термометър-нямах.честно казано,побърках се.накарах всички около мен да си измерят температурата.с първия термометър-всички поддържаха висока температура,а с втория всички бяхме афебрилни. да отбележа, че първия термометър беше купен от аптека преди да родя. успех и дано с вас всичко се оправи

# 2
  • Мнения: 666
 Като на всички останали хора 36,7 , само че това е относително , понякога е по- ниска , има хора с по- ниска телесна Т и с по- висока аз например съм с по- ниска около 35, 6 като я дигна 36,6 вече знам , че ще се разболявам и с двете ми деца е същата ситуация

# 3
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Pipinka  пробвай  и  с  друг  тернометър  да  видиш как е , а иначе имам доста   познати  който  постоянната им  температура е  около 35.6 -35.8 градуса . Ill

# 4
  • Мнения: 8 505
Съвсем възможно е да му е такава нормалната Т.И аз в началото си мислех,че е грешка  дори изхвърлих един термометър,но и със следващия показваше същата Т.Мерихме моята и на мъжа ми с дигиталния и с нормален термометър и се оказа,че дребната е наследила Т на баща си-нормално между 35.5-35.9*.
Pipinka,погледни го и от добрата страна-трудно ще ти вдига Т.

Общи условия

Активация на акаунт