Дежурни лекари-къде?

  • 531
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета тази събота и неделя Светльо беше с Т
ходихме до дежурния кабинет в 20то ДКЦ, където попринцип ни е района в извън работно време на наща педиатърка
Освен повърхностния преглед който лекаря направи,без да му прегледа гърлото защото Светльо неможа да се изплези!ни предпоса антибиотик
но тъй като мъника не вдигна повече Т,аз не започнах антибиотика,а днес на прегледа при наща лекарка се установи че има вирусна ангина и всичко ще отшуми до 2,3 дена само с панадол при нужда и витамин Ц.
И въпроса ми е къде ходите вие през почивните дни и имате ли девореие на дежурните лекари.
Съгласна съм срещу заплащане да получа нормален преглед и диагноза а не думите на този човек "Може и да е вирус ,може и да не е,а може и да е зъб" Shocked Shocked
препотъчайте ми лекар за такива случай!

# 1
  • Мнения: 5 228
В такива случаи се обаждам на нашата педиатърка и тя идва, независимо, че не е на работа. Никога не ми е искала пари, но аз й плащам посещенията, защото тя не е длъжна да го прави. Ако имаш доверие на вашата лекарка, защо не се уговориш да й се обаждаш по всяко време?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Мога да звъня по всяко време на наща лекарка,но друго си е ако някой му чуе гърдичките и му погледне гърлото.
А проблема идва от това че тя няма как да идва до вкъщи,ние живеем в Бояна и тук особено в зимни условия е трудно достижимо.Трябва да хваща такси/те не винаги са с добри гуми/а после може да неискат да пратят друго да я върне с оправданието че нямат наблизо.
Абе глупава работа ама факт
Още като се записвахме при нея утичнихме че тя не ходи на такива посещения...а затова плаща на този дежурен кабинет.
И въпроса ми беше тъй като така и така ще трябва да излизаме за дежурния кабинет дал неможем да отиден на друго място където ще ни обърнат нужното внимание

Общи условия

Активация на акаунт