L'Oreal Visible Results or L'Oreal Happyderm???

  • 1 290
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
 Някой пробвал ли  е L'Oreal Visible Results или  L'Oreal Happyderm, за каква кожа са и   какво е мнението ви? Обмислям дали да не си купя някой от тях, със смесена кожа съм, на 25 години.

# 1
  • Мнения: 3 777
Аз имам втория и съм много доволна от него.

# 2
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Visible Results са за след 30. дори тоника и лосиона за по4истване са и за след 40. аз  ползвам тоника и лосиона за по4истване. но когато запо4нах да ползвам Лореал нямаше такова разнообразие  и аз ползвам козметика, която сега се определя  за след 40  Laughing
аз поне съм страшно доволна. кожата ми е смесена и 4увствителна.
ето ти сайта -виж за коя възраст какво.

http://www.lorealparis.co.uk/Catalog/SkinCare/skincare.asp

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
L`Oreal Happyderm е по-подходящ за твоята възраст, той е за млада кожа. Приятен, хидратиращ, лек. Аз съм много доволна от него Peace

# 4
  • Мнения: 3 248
Смело заложи на Хепидерм, ако ще избираш един от тези двата, де! Laughing Другият е за зряла кожа! Peace

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
точно така- втория, защото първия е за зряла кожа Wink

# 6
  • Мнения: 2 241
Не съм ползвала втория, но от първия въобще не бях доволна - не само, че нямаше никакви видими (а и невидими) резултати, ами и изобщо не е подходяща основа за грим - лющи се като втора кожа Close

# 7
  • Мнения: 3 223
На Лореал съм ползвала само Hydrafresh и наистина бях много доволна. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
Не съм ползвала първия, но от втория съм много доволна. Има го във вариант за нормална и смесена кожа и за суха и чувствителна, доколкото помня. Много приятен, бързо попиващ и освежаващ кожата. Чудесна основа за грим. Като оставим настрана качествата на кремчето, също много добър вариант е опаковката с помпичка - мисля, че е много по-удобно и хигиенично от тубичка и кутия.

# 9
  • Мнения: 1 558
И аз предпочитам кремове с помпичка Wink!
А да попитам Happyderm e дневен крем, нали? А нощен от същата серия има ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Дневен е, струва ми се, съдейки по леката текстура. Но аз го ползвам и вечер, а сутринта, като се събудя, кожата на лицето ми е мека като кадифе. Много съм доволна, наистина!

Общи условия

Активация на акаунт