Откъде купувате козметика OLAY ?

  • 5 917
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
Привет!
Много ще съм щастлива, ако някой сподели къде в София е намирал продукти на OLAY ! Ползвала съм един дневен крем и бях много доволна! За съжаление никъде в БГ не съм виждала...пък и тотално бях изключила за марката!

Последна редакция: пн, 23 яну 2006, 18:15 от flea

# 1
  • Мнения: 5 313
Моя позната си купува кремове на тази марка от Германия.
Мисля,че в България не се внасят.

# 2
  • Мнения: 7 837
Мисля, че едно време съм ги виждала в Бонжур  newsm78
В Европа ги продават като Oil Of Olaz

# 3
  • Мнения: 524
Никога не са ги внасяли в БГ нито ги е имало в Бонжур дебна вече 7 години и си "внасям' винаги когато излизам в чужбина..

# 4
  • Мнения: 2 922
На мен последно ми донесоха крем за околоочния контур от Англия. Много съм доволна, но за съжаление наистина не се внасят в България.

# 5
  • Мнения: 1 629
Мисля, че едно време съм ги виждала в Бонжур  newsm78
В Европа ги продават като Oil Of Olaz
Със сигурност съм си купувала, като написа Кейси така името и се сетих. Във Варна имаше в парфюмерията във Валентина, а и на други места съм виждала. Това - преди две години. Advanced Care се казваше последният им крем, който имах.

# 6
  • Мнения: 601
Мерси за отговорите- както си и мислех, нищо обнадеждаващо! Ми ще чакаме донорство от чужбина  Laughing !

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
за тази козметика ли става въпрос?



гледам я от известно време и се чудя дали да си купя, тук много я има.


# 8
  • София
  • Мнения: 1 544
Казвам веднага. Миналата година си купих. Асортимента не е много голям, но ги носят от Германия. Първата пряка на Асен Златаров като тръгнеш от Заимов. В едно гаражче за перилни препарати. Днес мога да мина че ще съм на зъбар и ше ти пиша какво има. Страхотни са.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Каква е цената?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Че ги имаше в България - имаше ги. Припомням рекламата им в супер-шоу "Невада" Simple Smile Много бих се радвала да кажете с точнст къде в София ги има и на какви цени са продуктите от тази марка. Добри са.

# 11
  • Мнения: 289
 Внасяха ги преди повече от 10 години, дори им течеше реклама по телевизията. Тогава се казваха Oil of Olaz, сега вече навсякъде се казват Olay. Това което ми харесва е, че повечето от продуктите им са със слънцезащитен фактор 15.

# 12
  • Мнения: 35 892
в Германия все още са Olaz

# 13
  • София
  • Мнения: 1 544

Този, който си купих миналата година беше с витамини - 22 лв.

Внасяха ги преди повече от 10 години, дори им течеше реклама по телевизията. Тогава се казваха Oil of Olaz, сега вече навсякъде се казват Olay. Това което ми харесва е, че повечето от продуктите им са със слънцезащитен фактор 15.

... и е Оil of Olaz.
Незнам точно как е, но си мисля, че OLAY  е някаква допълнителна серия.

# 14
  • Мнения: 289
Ами не, не е допълнителна серия... просто преди години смениха името , но явно в някои страни си ги има с другото име. Иначе са едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт