Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 173

  • 99 518
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 214
Успях да се "класирам" преди днешния ден да отмине, за да честитя на Рени  именния ден

Да си жива и здрава, Рени и да продължаваш все така да бъдеш заредена с позитивизъм и творчско вдъхновение!  А внучката ти да  носи на цялото семейство само позитивни емоции! Тези цветя са за теб

Диди  Hug прекрасен клип!

Линка  Hug добре появила се отново

Цвети, Ваня  Hug много готини гифчета и подписи сте сложили

А това е вместо пожелание за лека нощ от мен за всички вас!

# 631
  • Разград
  • Мнения: 8 243




# 632
  • Мнения: 9 969
TubaBüyüküstünDuySesimiziÖzledik
please join to twitter hastag #TubaBüyüküstünDuySesimiziÖzledik

#TubaBüyüküstünDuySesimiziÖzledik Diyorsanız twitterda twitlerinizi bekliyoruz

Тези изречения си ги разнасят по профилите на Туба, какво ли значи? newsm78



#TubaBüyüküstünDuySesimiziÖzledik diyoruz.. Twitter kullanıcıları bu hashtag ile twitlerinizi gönderebilirsiniz.

Ето и англйския вариант.

Join on Twitter hashtag to express how you miss Tuba & waiting her coming back after 1.5 year
Miss You Tubam ♥
#TubaBüyüküstünDuySesimiziÖzledikcok

http://www.facebook.com/pages/Tuba-B%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%BC … k/129718450451975


# 633
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 01:24 от vania_e

# 634
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:

# 635
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Започваме последният ден от седмицата с излъчван епизод и след това  Sad малко почивка, но... за нас  Wink такава няма, нали?  Peace



Скрит текст:

# 636
  • Мнения: 9 969
Добро утро!  Hug
Последен работен ден за седмицата. Малко сме закъснели и трябва да побързаме, защото някои вече работят





Днес сме така

Скрит текст:

Но през уикенда...

Скрит текст:

Ако пък и някоя новина има...  Praynig

Приятен ден, дами, до по-късно.  Hug

# 637
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Hug

Проверих за новини, но...  Sad не открих такива за любимците ни, затова се връщам на прекрасният епизод от снощи.  Peace





Епизод с красиви и забавни моменти.  Simple Smile

С това ви оставям - до довечера, за поредния епизод!  Peace

Скрит текст:


 smile3506

# 638
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 ooooh! Аз, уж щях да ви оставям, ама... ми изскочи една новина / от бг. фейса на Туба/,  Wink та как да пропусна, нали все я чакаме!  Peace



http://haber.gazetevatan.com/timucini-istiyor/492047/8/Magazin#.UJydd2_tTqF

# 639
  • Мнения: 6
Добро утро на всички!Да ви е сладко сутрешното кафе!

# 640
# 641
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning Hug   



Хубав ден на всички!  Peace Heart Eyes

# 642
  • Мнения: 4 535
ooooh! Аз, уж щях да ви оставям, ама... ми изскочи една новина / от бг. фейса на Туба/,  Wink та как да пропусна, нали все я чакаме!  Peace



http://haber.gazetevatan.com/timucini-istiyor/492047/8/Magazin#.UJydd2_tTqF

Цвети, ще се въздържа да се зарадвам от първи път. Тази "газетка" ми е позната със стари материали в нова дата. Съмнително ми е, как пък точно те ще знаят нещо толкова важно. В нито едно друго издание не го открих. Но ако е вярно, аз ще съм доволна. Специално го погледах актьора по телевизията, и "на живо" е по- готин, отколкото на снимка. Пък е и музикант, значи подходящ обект за влюбване Joy

# 643
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

Линка, Цвети, Мимка, Надин  Hug

Защо и на мене тази "новина" ми звучи поредната компилация за запълване на страничките.  Завъртяна стара и по-нова информация. Не ми е ясно как ще започнат снимки, без да има изпълнител на главна роля? Или в началото той ще бъде "мъжът в командировка" или" портретът от стената".  newsm78  Ако, разбира се, подготовката и снимките са започнали Thinking А някак си ми е по-лесно да приема, че са почнали, защото по първоначална информация това беше планът, а  и  взрив с полиция не е толкова лесно да си измислиш...Но ние сме свикнали. Аз си чакам трейлъра или първия епизод Peace


Хубав ден Hug

# 644
  • Мнения: 4 535



Малко преговор Peace  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт