ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали 2 тема

  • 123 572
  • 740
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 726
 wavey wavey wavey
Петр Налич - Крылья



Отивам да гледам Возвращение

# 391
  • Мнения: 1

         Добър ден !
 
   Продължаваме  с Кирил Сафонов.


# 392
  • Мнения: 1
       Предлагам днес да погледаме филми  с   Артем Ткаченко

  Вчера и днес изгледах сериала / 8 серии  " Престъпление по наследство " , приключенски сериал.
   Разказва за група геолози , които през 1966 г. търсят диаманти . Има любов , измяна , смърт, предателство - интригата е заплетена сериозно и държи в напрежение до края на сериала.

http://serialu.net/prestuplenie-po-nasledstvu/


 Филмът " Южни нощи " също съм го гледала. Подходящ е за неделя , ако имаш два часа свободно време.

  


http://my-hit.ru/film/18093/online

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 13:59 от ata_56

# 393
  • Мнения: 1 726
        Вчера и днес изгледах сериала / 8 серии  " Престъпление по наследство " , приключенски сериал.
   Разказва за група геолози , които през 1966 г. търсят диаманти . Има любов , измяна , смърт, предателство - интригата е заплетена сериозно и държи в напрежение до края на сериала.

Привет, привет!!!
Ата и аз го гледах преди време. Сериалът ми хареса. През цялото време, обаче, имах усещането, че в сюжета се използват похвати от романите на Агата Кристи:  действието се развива само в това затворено селище, където всеки с всеки се познава и е свързан по някакъв начин; връзките се изясняват чрез ретроспекции; опитите за покушение върху внучката (номера с прикриване на затвора на камината); дори и разговорите между внучката и младежа (забравих му името на героя, сина на отктивателя на диамантената тръба) са също по неин маниер.
И аз го изгледах на един дъх и страхотно ми хареса играта на двамата младоци Олесия Фаттахова и особено на Влад Канопка.

# 394
  • Мнения: 1 726
Като съм се отплеснала да говоря за филми, да кажа поне какво ми е впечатлението от „Возврощение”. За мен това е едно непретенциозно екшънче не отличаващо се по нищо от многото такива. Плоска сюжетна лния, на някои места дори е силно измислена, от типа „а бе там да се заплете няква интрига...”. Филмче, за ей-така, ако няма нещо по-добро.
Сюжетът накратко.
1.Топ разузнавач (Киката Сафонов) заловен заедно със свръзката (щерка на някакъв генерал) в държава, където работи 12 години.
2.Връщат ги в Русия (размяна що ли не стана много ясно). Дамата я награждават, а Киката не. Ъъъ нали е топ шпион, а тя го провали??? Тате-генерал ще прави щерката, рекламно лице на банка, която строи.
3.Киката разбира че родителите му са загинали в катастрофа, а е получавал писма от тях. Вилата им е разрушена – там ще се строи банка (много прозрачно). Зараждат се подозрения  newsm78!!!
4.Намира дамата, която е писала от тяхно име (т.е. той е бил нейната работата). Лек флирт, txtloves роман    luvbedи самоотвержено желание от нейна страна да  му помогне. Щракат ги с  smile3509 и ги следят, а Киката се неусеща – ъъъ професионал???.
5.Пречат по всякакъв начин на него и на нея да се добере до   typeuuинформация за банката и смъртта на родителите му. Дамата обаче успява, за което леко я  #2gunfire позастрелват. Киката е съкрушен - пие.
6.Приятел от детинство и колега носи флашката, с информацията събрана от дамата, след което е леко  #2gunfire поубит. Разбира се, че тате-генерал е собственика на банката (няма ъъъъ, много си е реално даже).
7.Киката се развихря. Обажда се на „противниковия”  отбор (ще им даде списъка на агентите), играе го двоен агент (оказва се че отдавна е). Разбира се, още, че е ликвидатор от световен мащаб.
8.И започна Киката една ликвидация,  #Sniper та до края на филма.
9.Киката побеждава! Ура, Ура, Ура!!! newsm44 newsm44 newsm44

# 395
  • Мнения: 1 726
Ата,   bouquet има ли качени нови серии на Охота на гауляйтере. Мра от нетърпение да разбера какво става Laughing

# 396
  • Мнения: 1
   Натали, няма още качени нови серии на Охота.

     Няма да гледам Кирил , разказа ти ми е достатъчен.
 Днес съм захванала " Я тебя никогда не забуду", не е сълзлива мелодрама. Сергей Астахов играе отрицателна роля.

# 397
  • Мнения: 1 726
За любителите на историческия жанр предлагам  филма

1612 Хроники на смутното време (2007)



В ролите : Михаил Пореченков,  Артур Смолянинов, Андрей Федорцов, Александр Балуев, Марат Башаров, Петр Кислов, Виолетта Давыдовская, Светлана Дружинина, Александър Самоиленко, Дмитрий Улянов, Даниил Спиванковски, Виктор Шамиров, Дмитрий Mухамадеев

Филм за смутните години след смъртта на Борис Годунов. Появата на лъжецар Дмитрий. Една смес от историческа истина и художествена измислица. Разправата с царското семейство. Чудо-спасението на Ксения Годунова и опитите тя да бъде защитен.
 

 

Според мен, това е един добре направен филм – по всички правила на жанра масовки, костюми, декор, палежи,  но изисква малко повече предварително познание за конкретните исторически събития, за да се разбере историческата интрига.


Тук е с БГ субтитри http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=78273

Он-лайн на руски http://filmin.ru/910-1612-xroniki-smutnogo-vremeni.html

# 398
  • Мнения: 1 726
Прочетох любопитна подробност, песента Плач, от саунтрака на филма е написана по стихове, чието авторство се пиписва на Ксеня Годунова,

музиката е на композитора  Алексей Рыбников, а изпълнението й е на групата Zventa Sventana, (певиците Христина Кузнецова и Алена Романова)



 newsm78 що за авторово виждане е вмъкването на тоя Сталин в клипа.

# 399
  • Мнения: 1 726
Хайде и трейлера

# 400
  • Мнения: 1 726
   Натали, няма още качени нови серии на Охота.

     Няма да гледам Кирил , разказа ти ми е достатъчен.
 Днес съм захванала " Я тебя никогда не забуду", не е сълзлива мелодрама. Сергей Астахов играе отрицателна роля.
Пусни линк, моля те

# 401
  • Мнения: 1
            Я тебя никогда не забуду

http://serialu.net/ya-tebya-nikogda-ne-zabudu/

# 402
  • Мнения: 1 726
Като ме е хванала графоманията, поне да напиша и за сериала „На край света
Преди време бях предложила тази руско-финска продукция  (13 стр.) без да съм я гледала, но най-сетне стигнах и до нея, и не съжалявам.  Поставямного въпроси, дава различни решения, много от които неправилни, както и показва какво се  случва след това.
„На край света” филм който разказва:
Какво е да си омъжена в чужда държава, та дори и на 100 км. от родния дом, но през граница; Какво е да получиш като подарък за рождения си ден от финската свекърва сертификат за много скъпо гробно място; Какво е социалните да ти отнемат детето и да те обвинят в насилие над него, без да е имало такова, а финският съпруг да мълчи, спазвайки законите; Какво е  да измъкнеш детето си нелегално през границата скрито в куфар; Какво е да получиш подкрепа и помощ от съвсем непознати за теб хора; Какво е, чрез измама и адвокатски интриги, да те подставят, обвинят в кражба и натикат в затвора, само и само бащата да вземе детето, като негов настойник. Какво се получава когато в отношенията между съпрузи „амбициозно и компетентно” се намесват родителите.
Чудесен сериал. Но както съм забелязала напоследък  -  в последната серия ( в случая 8-ма) сбутват цялата развръзка, която  е поне за още 2 серии .
Хубава игра и на руските и фински актьори. Шестгодишната Саша Тимофеева е просто разкош. Хлапето се справя и с финските реплики толкова успешно, както и с руските. Чудесно пресъздава и детската хитрост „ох боли ме коремчето” и истинската болка. Елена Радевич добре се справя с ролята на майка, която в името на детето, в много случаи, първо действа, а след това мисли и с това попада в заплетени ситуации.  Александр Анриа успешно пресъздава законопослушния и „мамопослушния” фински татко. Даниил Страхов за пореден път го играе подлец, но го прави с финес.
Хареса ми и го препоръчвам, ако не сте го гледали!

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 18:18 от nataly_gr

# 403
  • Мнения: 1 726
Zventa Sventana,
Страдания

# 404
  • Мнения: 1 726
            Я тебя никогда не забуду

http://serialu.net/ya-tebya-nikogda-ne-zabudu/

Ата,  newsm10 newsm10 newsm10 захапала съм го  #Crazy пускане няма.

Общи условия

Активация на акаунт