Отказва да пие кърма!?

  • 385
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Привет!
С няколко думи: от самото начало Калина е на цедена кърма, досега не съм имала чак особени проблеми, от 4-5 дена обаче отказва да пие кърма - не я приема нито от шишето, нито от чаша, нито с лъжичка! Просто я изплюва навън и това е!
Освен, че се притеснявам, че не си пие млякото Sad, проблема се усложнява допълнително от факта, че тя не пие вода, чай или сок - държи се по същия начин! - т.е не приема течности никакви Cry
Понеже споделих проблема с педиатъра и решението, което м ипредложиха не ме устройва, се надявам да получа помощ от вас!  #Cussing outСъвета беше - ами, к`во толкова, давай й кисело мляко, не е малка вече! #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 3 960
Стачка някаква е това, мойта я е правила до сега при 2 случая, ако й никне зъб и ако се "неразположа"...Минава за 3-4 дни, не се притеснявай, давай си й другите неща, предлагай й кърма, ще се "отпуши" до няколко дни!

# 2
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
В началото си помислих, че поради прием на някаква храна, вкусът на кърмата се е променил, но щом не иска да приеме и други течности, значи най-вероятно проблемът е в някакво неразположение при самата нея. Както те е посъветвала и Мира, и аз мисля, че трябва да отмине след ден-два.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 960
, но щом не иска да приеме и други течности,

според мен не иска други течности, защото при вида на биберона си мисли, че ще й дават кърма. Затова не трябва да се насилва. Мойта прави абс.същото, капвам й малко чай или сок на устните за да опита и тогава захапва....

# 4
  • София
  • Мнения: 4 381
А ако сложиш малко кърма в пюрето или кашата как ги приема?

Общи условия

Активация на акаунт