Седмичката 16.01-22.01. Много усмивки и много + тестове:)

  • 7 840
  • 180
  •   1
Отговори
Еха, много се радвам,че откривам новата седмичка. Желая ви много усмивки и дано всичко, което си "начертаете" като планове се осъществи и в края на седмицата когато си направите една равносметка на свършеното бъдете доволни от себе си.  Hug Цалуфанки ви изпращам Wink  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet хайде сега пригответе 5 лева за букетите Wink)

# 1
  • Мнения: X
Добро утро, момичета!

Хайде по едно кафенце от мен  Coffee

Лека и успешна седмица, пълна с положителни емоции!

# 2
  • Мнения: 4 302
Здравейте милички,  Hug
по броя мнения в седмичната ни темичка си мисля, че или и вие сте имали проблеми с форумчето, или дружно сте се изнесли към отчетни  Crossing Arms

Аз съм в едно напрегнато очакване, защото според календара в зачатие, днес ми е четвърти ден закъснение. Т.е днес ми е 29-ти ден. Миналия месец малко ми закъсня и цикъла беше 27 дни. Сега се чудя дали има смисъл да правя тест, защото пък и ме приболява коремчето като за М  #Crazy. Дали само няма да иде нахалост теста? Едвам се сдържам  Stop

# 3
  • Мнения: 9 074
Aу че гадост без форум Sick
Дано скоро всичко се оправи, че е неприятно и за админите, и за потребителите Sad
Вера, устйскай още ден два за всеки случай. Може пак да е решило да закъснее, та му дай още малко време. Ако не дойде- ред е на тест Blush Успех Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 765
Здравейте мили дами!
Моята седмица не започна така както ми се искаше! Оставиха ми гипса до първата седмица от февруари, като не ми дадоха категоричен отговор, че и тогава ще го свалят....на това отгоре се събудих с кръвоизлив в окото ( червено петно, голямо колкото леща )...общо взето гадуС Sick Голяма съм оплаквачка, а?!?...но влезнах с идеята не да ви плача, а да ви пожелая вълшебна седмица изпълнена с много сбъднати мечти Hug и ...... EFP,  newsm30
Вера стискам палци да стане това, което на теб най-много ти се иска... Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен! Laughing
Ама верно много гадно без форум, изнервих се, ядосах се и си го изкарах на едни данъчни  #2gunfire

Току що се връщам и първата ми работа да проверя ситуацията, верно много е бавничък, но все пак е по-добре от нищо. Ама май съм станала зависима от форума и чата Embarassed

Хубава седмичка мили момичета  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 329
Ама че пусто без форум и гадно #Cussing out

Верче, стискай зъби миличка! Дано да е това, което искаме всички. Успех!
Херка, де си бре!


Целувки и прегръдки на Фсички Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте милички! И на мен днес ми беше много гадно без форумче Sad На всичко отгоре снощи лелката ме посети #Cussing out Нищо, да минава и заминава, нямам търпение вече за цветната снимка...
Стискам палци на чакащите! И ви гушкам всички Hug

# 8
  • Мнения: 62
Пожелавам добри новини през тази седмица на всички, борещи се бебе! Grinning Grinning Grinning

Честит рожден ден, Morena !!!  bouquet
Честит рожден ден, Фъстъчка!!!  bouquet ( дано не бъркам за рождените дни)
Бъдете здрави момичета, желая ви много сбъднати мечти!

Вера, стискам палци закъснението да е породено от добрата новина! baby_neutral

Беше много неприятно без форум! Сигурно се пробвах да вляза около 600 пъти! newsm78 Добре че вече го има! Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 880
Здравейте и честито на рожденничките   bouquet

Верче, дано поне за теб има бебе, моята лелка цъфна с доста силни болки  Sad
Ама другия месец пак сме на фронта  Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
ДНес съм луда полудяла Twisted Evil
ДНес енергото тъпанарите ми написали 182 лв ток Sick #Crazy #Crazy #Crazy ама тези хора са луди бе. При положение, че три зими подред сме на един и същи хал и повече от 48лв. ток зивата не съм плащала сега.....182лв #Crazy не се топля на ток #Cussing out Получих сърцетуп Crossing Arms И като отидох да се разправям ме обвиниха, че хем си пускам печката...хем де ми било топло хем да не съм плащала Crossing Arms а аз НЕ СЕ ТОПЛЯ НА ТОК #Crazy
Стига толкоз с мен Twisted Evil
Лея  Hug тая година е нашата...тая да ти е последната лелка вече Crossing Arms Heart Eyes
Честит рожден ден на Моренски   bouquet  bouquet Много те обичаме да знаеш Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 376
Честит рожден ден, Morena !!!  bouquet
Честит рожден ден, Фъстъчка!!!  bouquet ( дано не бъркам за рождените дни)

Хапсолютно се присъединявам! Peace

Скъпи Морена и Фъстъчка, желая ви всичко най-най хубаво и бебешко по случай рождения ви ден. Да сте живи и здрави, щастливи, да се радвате на любов, дом и семейство, което скоро да се увеличи с 1-2 броя  babyuu passifier smile3541

Хайде сега си чакам тортите, и няма да минете само с една обща Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 2 123
здравейте милички!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!Моренка, Хера хубаво ти го е казала - много те обичаме и от сърце ти желая здраве и щастие!  bouquet Фъстъчке - на теб пожелавам 2 черти и после още едно фъстъче Hug
Хери, недей тъй бе, кака. Те , че са дразнители - спор няма, ама н ес иструва толкоз нерви и ядове. Парите са много, наистина... Sad но като ги знам какви са... дали ще ти ги върнат newsm78 /нервите със сигурност няма/
Лея, успех с цвените снимки!

# 13
  • Мнения: 1 029
Моренка и Фъстъчка,Честит Рожден Ден!Желая ви здраве и сбъднати мечти!Много щастие!
 smile3535  animal085 newsm57  261uu kyllmg newsm18
Леичка,успех със снимката и дано веднага имаш хубав резултат! Praynig
Херка,не се ядосвай и не им се давай!Много хитри били те,ама-ха!
Вера,стискам палци и на теб!
Лека вечер на всички![/b]

# 14
  • Мнения: 1 950
Честит рожден ден и от мен на Морена и Фастъчка!  bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве, късмет и сбъднати мечти!

Честит рожден ден на патерица и на Лея! Здраве и късмет  bouquet

Момичета сега е вашата година, нали сте Козирог, а този знак е под влиянието на Сатурн, някъде четох, че Козорога ще бъде във вихъра си. Каквото и да започне да прави ще му се случва! Така че действайте и стискам палци   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт