Моля за съвет-как да се отърва от гаденето!?

  • 682
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Здравейте момичета! Бременна съм в 8-9г.с. много ми е зле! newsm45 Постоянно ми се гади, но не повръщам/все още/.  WearyПри първата си бременност не съм имала такива проблеми и не знам какво да правя.Нощем ставам по2-3 пъти/не мога и да спя/.Не знам и до кога ще е така,но започва да ми писва от това ми състояние. smile3511.Моля ви кажете ми как да се отърва от гаденето или какво да правя за да не се чувствувам толкова зле?? newsm17

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 03:22 от Аурелия

# 1
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз пиех едни хомеопатични капки Вомитусхил против гадене.Питай лекарката си за тях. Много ми помогнаха  и изобщо не ми се гадеше!

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Моето състояние беше същото до края на четвърти месец,после дойде безсънието.На мен хомеопатията не ми помогна.И първата ми бременност беше трудно-нищо не можех да хапна,затова и двата пъти на системи.Опитай хомеопатичните -дано ти помогнат.На мен ми помагаше вода с лимон,айрян и постоянен приток на чист въздух.
и двата пъти бях свалила по 6-7 килограма.Чети хубави книги,гледай комедии и се старай да контактуваш с оптимисти Peace

# 3
  • Мнения: 922
Това си е нормално бременно състояние Wink Пожелавам ти скоро да отмине...
Ами трябва единствено търпение... На мен ми се гадеше и повръщах през цялата втора бременност ooooh!, а при първата имах гадене само 3 седмици...
На мен ми помагаше кафето сутрин (но не на гладно).
Успех Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 7 186
Ще мине. И аз бях така до края на 3- началото на 4 месец. Отърване няма- нищо не помага Confused, стискай зъби и това е.

# 5
  • Мнения: 1 999
Нормало е в началото на бременността да се чувстваш така. След третия месец ще отмине. Hug Поне при мен беше така!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 014
И при мен беше така - без повръщане, но непрекъснато гадене. След 3-я месец или 4-я всичко ще мине. Май няма лек. Както са писали по-горе стискай зъби. Confused

# 7
  • Мнения: 178
Благодаря ви момичета! То се е видяло, че ще се ходи по мъките..Абе-лесно няма..

Общи условия

Активация на акаунт