Beauty and the Beast / Красавицата и звяра - Нов сериал по CW

  • 57 114
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Според мен в някакъв момент ще бъде съюзник.
То някак идваше логично наличието и на други.

Логично е ,но май този е от първите експерименти и според мен търси Винс само за да намери начин да отстрани страничните ефекти в себе си.Дано се окажеш права.Интересно на мацето на Гейб какво са и причинили.Имаше огромен белег по гръбнака.

# 631
  • Мнения: 776
Тоз Гейб ми е скрита лимонка - ще има някаква "драма" около него и отношенията му с Катрин, ако има втори сезон. Не ми вдъхва доверие, не му е чиста работата Thinking

Винсънт е още по-секси Embarassed Crazy, като ревнува Кат. Как категорично "тропна зверо юмруче" Laughing по масата и каза на Кат, че забранява да се вижда с Гейб Mr. Green Много се забавлявах Sunglasses Heart Eyes, като малки, неориентирани дечица са ми двамата. При тях винаги е "Сърби ме, боли ме, драго ми е!"

# 632
  • Мнения: 16 938
Днес успях да гледам епизода и много ме изкефи но този Гейб има нещо странно около него и ако има 2 сезон ще се върти около Кат а двамата бяха като тинейджари.Но епизода ми хареса.

# 633
  • София
  • Мнения: 6 219
Мили мои на предната страница ви казах, че 2 сезон го потвърдиха преди 2 седмици мисля. Бях забравила да метна новината. Честито ни!

# 634
  • Мнения: 16 938
Супер ще чакаме 2 сезон извини ме ако не съм го прочела. Hug

# 635
# 636
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Топси,уцели ме право в сърцето мила.Благодаря!

# 637
  • София
  • Мнения: 489
Топси,уцели ме право в сърцето мила.Благодаря!

Радвам се  newsm47 newsm47

Обаче забелязвам промяна в целувките им. Преди всяка /дори първата/ беше все с едни езици...Сега много стерилно го карат, явно са получили критика, но пък някак страстта малко угасна... За мен най-хубавия епизод беше 15-ти и това си е - много любов, много нещо. А и музиката от епизода просто беше върха. Силно се надявам и последния 22 за сезона да е бозливо сладникъв Grinning

# 638
  • Мнения: 776
Обаче забелязвам промяна в целувките им. Преди всяка /дори първата/ беше все с едни езици...Сега много стерилно го карат, явно са получили критика, но пък някак страстта малко угасна... За мен най-хубавия епизод беше 15-ти и това си е - много любов, много нещо. А и музиката от епизода просто беше върха. Силно се надявам и последния 22 за сезона да е бозливо сладникъв Grinning

И аз съм на същото мнение Peace, сякаш се поизгуби страстта. Ще трябва да наваксват откъм джиджи-биджи Mr. Green втори сезон, иначе много ще ни доскучее само с преследвания, драми и конспирации.

# 639
  • София
  • Мнения: 489
E и този епизод не видяхме никаква романтика за съжаление, освен една вяла целувчица в басейна Grinning.Пак проблеми и проблеми, но беше интересен епизод. Имам някакво кофти предчувствие за следващия, но все пак ще има сезон 2 и не може да убият зверчо /надявам се/.  Grinning

# 640
  • София
  • Мнения: 489
Човек без работа е така, та си викам хайде да направя една шаренийка с любим момент от последния епизод.

Та, ето:

# 641
  • Мнения: 9 095
аз щях да повърна от сладост и сапунени мехури, къде ви липсваше романтика не знам Shocked

# 642
  • София
  • Мнения: 6 219
аз щях да повърна от сладост и сапунени мехури, къде ви липсваше романтика не знам Shocked

абсолютно съм съгласна.

# 643
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
В достатъчни количества си беше  Crazy

# 644
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Нямаше секс. Mr. GreenИначе си беше идеалка серията.Озадачи ме последният разговор между Гейб и неговата.Навява ме на мисълта,че ще искат да му източат кръвта на Винсент или нещо от този род,щом Винс/теоретично/ няма да оцелее а Гейб ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт