гледане на деца

  • 415
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте.Имам въпрос.Търся работа =гледане на деца или цистене .Казвам се Вили.На 53 години.Дълги години съм работила с деца.За информациа на e-mail ..megy_333@yahoo.com    

# 1
  • Мнения: 2 032
Вили, такъв тип полу-обяви, освен че не дават никаква информация, могат и да са дразнещи: не си писала даже къде си...малко е несериозно. Съжалявам, че го казвам толкова рязко, ама е добре да се помисли какво, аджеба, би заинтересувало бъдещия "работодател", преди да се драсне едно хвърчащо изречение. Може би защото се натъкнах на десетки и десетки безумни случаи, когато търсих гледачка за първото си дете, затова се издразних. Даже и сега, като търсих гледачка за второто, получих тъпоумни и нагли въпроси от потребителки на този форум, дето нямаха приличието даже да си кажат 2-те имена и какъв им е опита като един абсолютен минимум, а първият въпрос им беше: "Колко ще ми платиш?". Николко, нито такива хора ще допусна до детето си. Това не е насочено лично към теб, не се обиждай, просто трябва да се пише нещо по-смислено, за да се вземе такава обява на сериозно.

# 2
  • Мнения: 13
Здравей Алиса.Благдаря за отговора,наистина забележката ти е основателна.Тъй като нямам опит с подобни обяви,не бях на ясно какво точноо да пиша.От София съм.Завършила съм висше образование.Работила като реподавател близо 15 год.Имам двама големи сина и едно внуче на 10 години.Мога да кажа за себе си,че съм сериозен и всеотдаен човек.Но мисля.че ако някой прояви интерес,най-добре бихме се разбрали не чрез писма.Благодаря за внимаието. Вили Костадинова.

Общи условия

Активация на акаунт