Почивка в Тенерифе с KLM, HMS, Sol Marketing, Soleos Via

  • 119 206
  • 837
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 476
И какво сега,ние тука двама трима дето уж ще пътуваме чак догодина какво да правим Rolling Eyes в понеделник ще търся офиса Rolling Eyes

# 346
  • Мнения: 253
И какво сега,ние тука двама трима дето уж ще пътуваме чак догодина какво да правим Rolling Eyes в понеделник ще търся офиса Rolling Eyes
Ние решихме да пътуваме. Явно е че парите няма да си вземем-пропуснали сме всички срокове. Дано само фирмата да не изчезне и да си осъществим пътуването.

# 347
  • Мнения: 0
Няколко дни преди крайния срок се обадих, че споразумението за възстановяване на сумата изтича и преведоха 1/8 от парите. Сега трябва да ги чакам още 30 дни за втората и 30 за третата и може би след 240 дни ще преведат цялата.

Разбира се те не бързат, защото няма нужда. Търсят още хора които да закачат, а ако стане напечено ще се изнесат. Това е международна престъпна група. За съжаление няколко бългаи и един разработчик на сайтове им съдейства.

# 348
  • Мнения: 6
По пример от Ант реших и аз да им звънна да ги попитам дали ще ми върнат в срок парите ... в момента и стационарният и двата мобилни телефона, които имам са изключени и се включва гласова поща, защо ли?  ooooh! Май и малкото надежда, която имах, че няма да се стига до съд се изпари  Thinking Ако има кого да съдим разбира се  Naughty
Ант ти преди колко дни имаше контакт с тях?

# 349
  • Мнения: 0
Мисля след 8 Август говорих с офиса.

# 350
  • Мнения: 62
Здравейте, имам имейл от Понеделник, 2013, Август 12 17:19:39 EEST.. с текст :
Уважаеми клиенти,
Тъй като излизаме в годишна лятна отпуска, резервационният ни отдел ще работи отново на 26 Август. Поради смяна на оператора, имаме нов номер за контакти – 0988986673. Телефонът ще бъде активен от 26 август, дотогава, ако имате спешни запитваня относно вашата резервация, може да се свържете с нас на съотвения имейл.
Приятно и успешно лято,
Екипът на HMS Ltd. 
Използвах функцията за копиране, за да не преразказвам съдържанието!
Какво ще стане ще видим, аз не се отказвам от почивката на острова. Има време, надявам се нещата да се подредят.

# 351
  • Мнения: 0
Може ли да покажеш как изглежда имейла.
Бих искал да се вижда ясно подателя и съдържанието.
Направи копие на екрана и ми го изпрати моля.

# 352
  • Мнения: 0
Коя фирма си сменя телефоните ей така просто?
Има ли официална обява в сайта им www.hmsbg.com?

# 353
  • Мнения: 6
Leidi Di, благодаря, че сподели e-maila с нас Simple Smile Малко ме поуспокои, че не са изчезнали, а са просто в отпуск Simple Smile Дано всичко е наред и на 26.08, когато им звънна на новия номер да ми вдигнат и всичко да е наред Simple Smile Дано и с вашата почивка всичко да бъде повече от прекрасно Simple Smile
Ант, наистина е много съмнителен факта, че си сменят телефона, със сигурност не е просто ей така, но ние вече по много неща усетихме, че не са просто една нормална фирма, така че ...

# 354
  • Мнения: 0
Leidi Di, благодаря, че сподели e-maila с нас Simple Smile Малко ме поуспокои, че не са изчезнали, а са просто в отпуск Simple Smile Дано всичко е наред и на 26.08, когато им звънна на новия номер да ми вдигнат и всичко да е наред Simple Smile Дано и с вашата почивка всичко да бъде повече от прекрасно Simple Smile
Ант, наистина е много съмнителен факта, че си сменят телефона, със сигурност не е просто ей така, но ние вече по много неща усетихме, че не са просто една нормална фирма, така че ...

Това обикновенно се прави така, че не само един човек да го разбере. В сайта им няма информация нито за отпуски, нито за промени на телефоните им. Ще го кажа направо:
Опитват да направят така, че тези които си търсят парите да им загубят следите, а те да продължат кампанията си по набиране на нови "клиенти".

Тази фирма се страхува от няколко неща и внимателно ги следи:
1. Да няма канал за информация и споделяне на мнения. Идеьята е измамените клиенти да не се свързват един с друг и всеки да бъде оставен сам.
2. Никаква обратна нръзка с клиентите дори и през офисите освен този в София. Ако случайно доста хора започнат да се обаждат, то телефона се сменя внезапно и дори се закрива.
3. Без офис оборудване и инфраструктура. Ако стане напечено и фирмата не може да събира пари, организаторите да могат да напуснат страната веднага.

# 355
  • Мнения: 0
Не искам да разводнявам темата, но в момента има още една фирма търгуваща с акции или поне така твърди, която използва сайта http://www.investitori.bg/ за да се представи, че работи с акции. Те искат да отидете и да си откриете при тях сметка за да купувате и продавате акции. Твърдят че са от Варна и имат офис и в София като сайта им е http://www.investitori.bg/

За да ги разкриете, просто ги попитайте за име, телефон, мейл или каквото и да е свързано с офиса в София. Понеже те нямат нищо общо с http://www.investitori.bg/ ще видите какво объркване ще стане?

Сега си мисля, че по време на представянето на Холидей Маркетинг София ЕООД просто трябваще да ги попитам да докажат връзката си с www.rci.com Тази схема за измама при която някой се представя за друга фирма и ползва реномето му изглежда се ползва много.

# 356
  • Мнения: 0
И аз след този е-мейл не успявам да се свържа със споменатата ФИРМА "HMS" Ltd
>Относно: Тенерифе
>До:
>Изпратено на: Понеделник, 2013, Юли 15
>
>
>Уважаеми клиенти,
>
>Искаме още веднъж да Ви поздравим за Вашата почивка. Изпращаме Ви като
>прикачен файл снимки на красивия курорт и туристическите
>эабележителности.
>
>В случай, че искате да направите реэервация или имате някакви
>допълнителни въпроси, може да ни пишете на administracia@hmsbg.com ;
>rezervacia@hmsbg.com или да ни се обадите на 0885 100 163 и 02 423 53
>55 от понеделник до петък между 09.30 и 17.00.
>
>Поэдрави,
>
>HMS Ltd.

Някой има ли идеи какво може да направим, за да предпазим и други рибки да клъвнат тази въдица?

# 357
  • Мнения: 2 476
 Rolling EyesА аз защо нямам имеил Whistling

# 358
  • Мнения: 253
Аз получих такъв на 30.04, а ни зарибиха на 27.04
Уважаеми клиенти,



Искаме още веднъж да Ви поздравим за Вашата почивка. Изпращаме Ви като прикачен файл снимки на красивия курорт и туристическите эабележителности.




В случай, че искате да направите реэервация или имате някакви допълнителни въпроси, може да ни пишете на klmrezervacia@gmail.com или да ни се обадите на 0896 099660 и 024120866 от понеделник до петък между 09.30 и 17.00.




Поэдрави,




КЛМ Ltd.


# 359
  • Мнения: 62
Само на мен ли са пратили имейла за смяна на телефона? Възможно е да има някаква връзка с цялостната промяна във Вивател...много карти се активират от 26.08. - не зная дали е съвпадение или минават към този оператор. Това не са ме уведомявали. А поздравителния..., май пращаха нещо такова в началото с нескопосан опит да ми прикачат файлове. Ще видим какво ще излезе.

Общи условия

Активация на акаунт