За скъпата козметика

  • 1 987
  • 26
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Споделете, ако имате възможност, каква марка козметика бихте ползвали-бяла и  декоративна. А тези които ползват такава, да похвалят  и препоръчат някой от продуктите от които  са доволни. Не искам да изброявам марки, имам предвид нещо от сорта на Диор, Шанел, Ести Лаудър, Клиник, Ланком и т.н.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Писано е много по темата, разтърси се и си прочети Hug.
Аз лично ползвам на всички марки които си изброила - и червила, и сенки, и ФДТ, и моливи - абе пълна гама + парфюмите им. Много съм доволна и от Живанши.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм фен на Диор Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 217
Аз съм фен на DARPHIN страхотни кремове ,серуми ,абе вси4ко име страхотно,верно малко са съпи4ки,но са  newsm10

# 4
  • Мнения: 5 103
Диор - половината ми козметика е такава, парфюми на CK, Armani главно.
На Клиник крема за тяло, който изглежда като масло:)

# 5
  • Мнения: 2 309
CHANEL    страшно съм доволна от всичко.

# 6
  • Мнения: 4 629
Диор- няма нещо, което да не ми харесва от козметииката Не съм фен само на парфюмите - не са мой тип

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
и аз Heart Eyes Heart Eyes включително и на парфюмите Peace

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Chanel-най-добрите сенки за мен, гланцове и червила- фаворити са ми Lancome.
Dior имат един фон дю тен, който не съм ползвала, но отдавна му се каня, а червилата им Адикт, не са никак лоши.Нямам много такава козметика, но предпочитам малко и качествено.Имам и по-евтина, но за мен разлика има, определено, макар и някои да казват, че нямало.

# 9
  • Мнения: 1 645
Ползвам бяла козметика на Ланком и Клиник и съм много доволна и от двете марки.Парфюмите обичам да сменям,но си имам и фаворити-Елизабет Арден,Есте Лаудер,Исей Мияки...Декоративна козметика също ползвам разнообразна,но съм доволна от тази на Клиник.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Есте Лаудер- ползвала съм няколко продукта и съм много доволна.

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За кремове ползвам само на фотодерм и атодерм. Ако ми трябва нещо различно козметичката ми го забърква. Всичко за гримирането ми е на макс фактор. Парфюмите са ми на арден, ланком, нина ричи и един останал на дали.

# 12
  • Мнения: 429
Кремовете на Лиерак, а парфюми на Живанши

# 13
  • Мнения: 579
За кремове-Dorphin,страхотни са.

За спирали,сенки Chanel.

А парфюми само Dior

# 14
  • Мнения: 3 932
А за каква кожа те интересува, за6тото не е без зна4ение, ако трябва да избира6 му вис6ите марки заложи на ланком и елизабет арден(за по увредена кожа).6анел определено има висока цена за ка4еството, което предлага. най-добрата козметика е Ла прери, но там цените са холивудски...занимавала съм се с козметика 4 год, така 4е ако наистина те интетресува пи6и, тип кожа и год... Peace

Общи условия

Активация на акаунт