тоник за лице

  • 3 073
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 530
Здравейте Simple Smile)
можете ли да ми препоръчате някой хубав тоник за лице.
До сега използвах тоника на Регал за суха кожа и Розова вода, но ми се иска да сменя. Вие кой ще ми препоръчате.
Благодаря предварително. bowuu

# 1
  • Мнения: 292
Аз ползвам за тоник няколко капки Цитросепт в преварена вода отразява ми се супер на кожата

# 2
  • Мнения: 3 254
Аз ще ти препоръчам термалната вода на La Roche Posay - действа много добре, има успокояващ ефект и кожата става много свежичка. Купих си термалната вода и на Avene, но от нея не съм доволна, макар че бях чувала добри отзиви.

# 3
  • Мнения: 1 809
Аз ползвам за тоник няколко капки Цитросепт в преварена вода отразява ми се супер на кожата

Скоро видях една позната и ми направи впечатление кожата на лицето и....чиста,с бистър тен....Тя ми каза,че си правила същия тоник.Явно наистина е нещо ,което дава някакъв резултат. newsm78Смятам и аз да си купя Цитросепт и да пробвам yes

# 4
  • Мнения: 3 254
Аз ползвам за тоник няколко капки Цитросепт в преварена вода отразява ми се супер на кожата

Предполагам, че този тоник е за по-мазни кожи? newsm78

# 5
  • Мнения: 1 809
Аз ползвам за тоник няколко капки Цитросепт в преварена вода отразява ми се супер на кожата

Предполагам, че този тоник е за по-мазни кожи? newsm78

Ами по-скоро за смесена кожа.Хубавото на това е ,че не само нормализира кожата...просто не е суха ,но не е и прекалено мазна.Освен това и я успокоява,ако е по-чувствителна,предотвратява появата на пъпки...изобщо доста предимства ми каза тази позната.Освен това тя е с проблемна кожа по принцип и сега видимо и е подобрена . yes

# 6
  • Мнения: 530
а термалната вода на Ла Рош колко струва?
Тя дали ще почисти добре кожата като тоник.
Забравих да кажа че съм със суха кожа Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 254
Здравей.
"Рецептата" с няколко капки Цитросепт в мека вода наистина не е никак лоша! Ако не те притеснява цената на Цитросепт в аптеките - приложи я.  Simple Smile
Все пак, зависи от какво е раздразнена кожата ти. Цитросепт добре би повлиял тена на кожата (леко избелващ ефект) и тушира чудесно всякакви възпаления, в подходящата концентрацияр но все пак би бил най-благотоворен при мазна и смесена кожа. Цитросепт има претенции да бъде и бъдещ заместител на консерванти в козметичните продукти.
Ако все пак цената му не ти е присърце, мисля, че ще останеш доволна от тониците на Талодерма - Варна. Произвеждаме тоници за всички типове кожа.
за Чувствителна кожа - с Д-пантенол и билкови екстракти от: Жълт кантарион, Лайка, Див кестен, Кипарис, Сладък корен и Бял равнец и вит. А и Е;
за Мазна и смесена кожа - с Д-пантенол и екстракти от: Репей, Хвощ, Лавандула, Дъбови кори, Бреза и вит. А и Е;
за Нормална до суха кожа - с Д-пантенол и екстракти от: Риган, Мащерка, Розмарин, Мента и Жълт кантарион и вит. А и Е;
за Суха кожа - с Д-пантенол и екстракти от: Салвия, Розмарин, Маточина, Сладък корен и Липа и вит. А и Е;
и Ревитализиращ - с екстракти от: Хвощ, Салвия, Маточина, Глог, Трицветна теменуга и Нар и вит. А и Е.
Всички са без съдържание на алкохол и цената е повече от приемлива.
Ще очаквам отзивите ти Simple Smile


# 8
  • Мнения: 4 546
ако ползваш крем за лице, вземи си тоник от същата серия  Hug

# 9
  • Мнения: 579
ако ползваш крем за лице, вземи си тоник от същата серия  Hug

Да и аз това бих ти препоръчала.Успех Grinning

# 10
  • Мнения: 5 317
В момента използвам тоника на Нивеа за суха кожа и съм доволна.
Добре ми действат  розовата и лайковата вода.

# 11
  • Мнения: 35 951
добра е и водата с маточина, също на Бг Роза - Карлово
имат и някакви други води, с лавандула например, но не съм ги ползвала и не мога да кажа нищо

# 12
  • Мнения: 530
мерси за отговорите  bouquet
може би ще се спра на някоя от води на БГ Роза. Макар, че те нещо ми понамирисват на гадно.  Sick

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз също използвам тоник на Българска роза- Карлово, от серията Сезони!
Сега съм решила да го сменя, защото кремът ми е Ла Рош Посей, но се оказа ,че те нямат тоник. По-скоро това, което аз търся е почистващ тоник и въпросът ми към brawn е дали термалната вода на Ла Рош изпълнява тези функции?

# 14
  • Мнения: 3 254
Аз също използвам тоник на Българска роза- Карлово, от серията Сезони!
Сега съм решила да го сменя, защото кремът ми е Ла Рош Посей, но се оказа ,че те нямат тоник. По-скоро това, което аз търся е почистващ тоник и въпросът ми към brawn е дали термалната вода на Ла Рош изпълнява тези функции?
а термалната вода на Ла Рош колко струва?
Тя дали ще почисти добре кожата като тоник.
Забравих да кажа че съм със суха кожа Heart Eyes

Термалната вода струва около 15 лв. По принцип успокоява и освежава кожата, не знам де се използва за почистване. Аз си почиствам лицето сутрин и вечер с розова вода /кожата ми суха и чувствителна и май само от нея не се раздразва/ и след като изсъхне, си пръскам от термалната вода. Това се оказа много добра комбинация. Поне на мен ми действа чудесно.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт