V-baby

  • 2 805
  • 40
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Гледам,че в повечето онлайн магазини заредиха вече тази марка.Някой вече пазарували ли дрехи на V-baby.Да даде отзиви за качеството и след пране има ли промени Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Не съм пазарувала,но посетих магазина им.Ами ряпа да яде.Каталога колкото е богат там имаше по-малко от 1/3 от нещата.Това което търсех го нямаше или дрехите им бяха много дебели поларени като за навън или пролетни тънки.Цените не са ниски и се надявам качеството да е добро.Общо взето в он- лаин магазините има по-голям асортимент на тази марка отколкото в собствения им магазин.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не съм пазарувала,но посетих магазина им.Ами ряпа да яде.Каталога колкото е богат там имаше по-малко от 1/3 от нещата.Това което търсех го нямаше или дрехите им бяха много дебели поларени като за навън или пролетни тънки.Цените не са ниски и се надявам качеството да е добро.Общо взето в он- лаин магазините има по-голям асортимент на тази марка отколкото в собствения им магазин.




Ali97, дай някой адрес на онлайн магазин, много ми харесаха дрешките


# 3
  • Мнения: 829
а къде им е магазина? в София ли е?
V-Baby е същото като Vip baby, нали или греша?

аз имам техни (на вип бейби) чаршафчета и обиколник и съм доволна от качеството. боите не мърдат. но единят комплект чаршафи не е скроен правилно и малко се усуква. бели кахъри

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
а къде им е магазина? в София ли е?
V-Baby е същото като Vip baby, нали или греша?

аз имам техни (на вип бейби) чаршафчета и обиколник и съм доволна от качеството. боите не мърдат. но единят комплект чаршафи не е скроен правилно и малко се усуква. бели кахъри
Ако имаш предвид асеновградската фирма,не не е същото.V-baby не са български.Спор е дали са турски или китайски или незнам какви си...В Данет и Фемили-бг има напоследък доста техни дрехи.Там ще намери и он-лайн каталога им

# 5
  • Мнения: 382
Аз намерих този адрес
ж.к."Бели брези"21 тел/0896-500-520.Успех и пишете как е Laughing

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Намерих, в Данет и Фемили

# 7
  • Мнения: 6 320
V-Baby е същото като Vip baby, нали или греша?

Не, не са едно и също.

Vip-Baby е българска фирма - в Асеновград.

V-Baby е американска марка, но производството е изнесено в Китай (както и на много други фирми и стоки). Т.е. в Китай само се шият, но са предназначени предимно за Американския пазар и съответно качеството и тестовете, на които се подлагат артикулите, отговарят на всички норми за качество и безопасност.

Поне според мен дрешките са много красиви и добре изработени. Материите са много приятни. Бельото, както и всички части от горното облекло, които се допират до кожата са от 100% памук.
Кройките изглеждат много добри, шевовете са изчистени.

Не знам как са след пране, но щом са предназначени за Американския пазар и са минали тестовете и получили сертификатите за качество, това значи, че са подлагани и на тестовете за пране (т.е. издръжливост на цветовете, разтегливост и т.н. са в допстимите от тестовете норми).

Лично аз съжалявам, че артикулите са им предназначени само за деца до 2 годишна възраст, иначе с удоволствие бих купила за Мони доста неща.

# 8
  • Мнения: 6 472
На нас ни подариха яке и панталонче. Прала съм ги два пъти и не мога да преценя колко са устойчиви, но на пръв поглед не пускат и се държат добре при гладене. Кройката е доста удобно. Лесно влиза през главата и ръкавчетата са достатъчно широки (все пак става въпрос за 4 месечно бебе). Не отговарят съвсем на размера (нащо е за 6-9 месеца и ни е точно), но на визия го докарва супер.

# 9
  • Мнения: 97
 Аз бях писала е-майл до фирмата,запитване за около 10-ина дрешки от каталога им,но ми отговориха,че не са налични в момента.Иначе ми изглеждат добре.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 692
Адреса е на ул.Ворино може би номера е 21.Магазина е приятен,но ми седеше като празен,можеше да има по-голям асортимент.Иначе на визия са докарани и свежи.Аз лично ги видях и на Коледния базар и ми харесаха външно и мога да кажа,че там асортимента беше същия и може би по-голям от този в магазина. Иначе в Данет и ФамилиБг като че ли има по-голямо разнообразие.Ама това си е мое мнение.
Mishi да не се повтарям,но малко неща от каталога ги имаха там.Казаха да наминавам,но вече щели да зареждат пролетни дрехи,та засега няма да наминавам.Като дойде пролетта тогава.

# 11
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Дайте да видиме каталога?Адрес?  bouquet

# 12
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Разгледах ги.А цени?Бодита по колко са?

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
ние купихме яке за Светльо от тази фирма
доволна съм дебело а отвътре памук:)Отгоре е поларено и въпреки пранетата на става на топчета,остава си пухкави-много съм доволна.
А за рамера наистина май не отговаря много много защото нашето се води 18-24м

Общи условия

Активация на акаунт