Скъсена шийка на матка :(

  • 40 380
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 И аз така бях с 50 процента скъсена шийка, по една шепа лекарства за задържане.Майката му е многоооо... лежане и само да си мислите как ще си гушните малките рожби.

# 31
  • Мнения: 47
Моми4ета не6то няма никакво коментиране в тази тема Sad аз ходих на лекар и за сега полужението е добре Simple Smile дано остискам о6те 3 седмици минимум Simple Smile ина4е растем и наддавамв доста 32 сед бяхме 2кг Simple Smile

# 32
  • Мнения: 496
бебе 1, радвам се, че си добре и че бебчето расте. Аз също още държа. Ти решила ли си къде ще раждаш? Да устискаме още малко, пък после вече ще гушкаме бебенцата Simple Smile

# 33
  • Мнения: 47
Аз сам решила във селена гр.Пловдив да раждам засега нормално Simple Smile дано да няма усложнения за секцио Sad

# 34
  • Мнения: 496
Аз сам решила във селена гр.Пловдив да раждам засега нормално Simple Smile дано да няма усложнения за секцио Sad

Значи може и да се видим, кой знае... Simple Smile Здрави да сме само!  Praynig

# 35
  • Мнения: 47
ти при кой АГ си решила да раждаш Simple Smile да не се укажем и при един и същ хахахха, макар 4е те там вси4ки са добри

# 36
  • Мнения: 496
бебе 1, писах ти на лични да не оспамваме темата Wink

# 37
  • Мнения: 6
zdraveite mami,

specialno pisha na Bubi_Barabata i Bebe1 zashtoto MAIKA MI ( Grinning ) mi kaza za vas dvechkite che i vie ste s termin gore dolu kato moq (az sam na 31vi Qnuari) i v momenta leja v Selena za edna vecher zaradi skasqvane na shiikata na matkata s 50%. Vijdam che i vie shte rajdate tuk i za tova reshih da pisha. Az ot nachaloto na bremennosta sam zapisana pri Dr. Topalova, dovolna sam! V momenta obache neq q nqma i cql den sam okolo Dr. Matev i ot nego sam strashno ocharovana, no i sam bila pri Dr. Krashkov i ot nego sam vazhitena taka che neznam kakvo da vi savetvam. Vsichki tuk sa mnogo dobri, otnoshenieto e strahotno. A kolkoto do temata za shiikata na matkata, prieha me za nabludeniq, biha mi injekcii v zadnite chasti Grinning dva pati koeto beshe ujas no az taka ili inache ne ponasqm injekcii. sega si leja tuk i chakam s netarpenie da izlezna utre i da se pribera pri dashterichkata mi Simple Smile Uspeh, dano se vidim ako rajdame po edno i sashto vreme. Nie sashto sega v 32-ra sedmica sme 2 kilograma Simple Smile

# 38
  • Мнения: 496
pepinabg1, аз те изпреварвам с около месец, така че надали ще се засечем, но стискам палци и на теб да си износиш спокойно и леко бебчето максимално близо до термин.  Hug Аз също съм с много положителни впечатления от д-р Матев, така че съм сигурна, че си в добри ръце.  Peace А ти се пази и полежавай повече, явно това е най-същественото при нашия проблем.
Стискам палци!  fingerscrossed  Hug

# 39
  • Мнения: 47
Моят термин е на 16.01 дано да издаржа до Януари,за  вси4ки доктори съм чувала хубави неща,дано вси4ки имаме касмет и да издарбим вазмобно най-дълго време Simple Smile) Аз не сам била в болница вапреки че имам същото скасяване,даже не пия  кой знае какви лекарства-само лежане и малко ми е притиснено,но же4е сам така от средата на Октомври Sad

# 40
  • Мнения: 6
Dnes me ispisaha, popitah dali imam nqkakvi instrukcii ili ogranicheniq kazaha mi da leja poveche i shtom usetq diskomfort ili bolka da lqgam i pochivam inache kaza che moga da si se razhojdam no da vnimavam. Predpolagam me prieha vchera sutrinta za da me nabludavat i vidqt dali ima promeni. Tazi sutrin namina edin drug doktor koito beshe prosto ujasen s tona si kam men ne si kaza imeto no az go proverih v saita im kak se kazva i shte spodelq... Dr. Nenev. Darjanieto mu nqma nishto obshto s vsichki drugi v cqlata bolnica, dobre che ne sam pri nego! Kasmet mami, dano si iznosim pone blizo do termina!

# 41
  • Мнения: 47
И аз сам се засичала с Ненев,още в началото когато не бях на 100% сиг. че съм бременна ме е преглейдал той и ми се стори доста дръпнат,за щастие съм при друг и съм възхитена от него,изклу4ителен професионалист,мн внимателен,подробен в обясненията и прегледите  Hug силно се надявам да няма пречка и да ме изражда той  Praynig

# 42
  • Мнения: 47
Момичета здр. при мен новините не са мн. добри Sad имам 1 см. разкритие и вече сам леко казано притиснена,а 4ак на 16.12 влизам в 9 месец и незнам дали е добре но АГ МИ КАЗА ЛЕЖАНЕ У НАС,А НЕ Ж БОЛНИЦА Sad някой ако е имал подобен случай моля да го сподели

# 43
  • Мнения: 6
BEBE1,
Leji si vkashti kolkoto mojesh, trudno e znam i az sega leja pochti postoqnno no kato znam che oshte e rano za bebcho kakvo da pravq. S parvata mi bremennost bqh s 1cm razkritie 3 sedmici i daje kato tragnah da rajdam mi predizviha kontrakciite zashtoto poveche ot 2cm sama ne uspqh da napravq. Karai q spokoino, ne se pritesnqvai oshte mnogo malko ti ostava i vlizash v 9-q mesec, ot tam natatak kogato i da se rodi shte e dobre (pone az taka sam se naglasila). az na 31vi Dekemvri vlizam v 9ti mesec i silno se nadqvam da si sedi bebcho na toplo do togava! Sega vkashti samo do toaletnata hodq, da se kapq i vsichki drugi pomagat s vsichko, makar che napravih keks vchera i ot samoto stoene prava mi zabolq dosta korema. Lejish i tva e

# 44
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
Момичета здр. при мен новините не са мн. добри Sad имам 1 см. разкритие и вече сам леко казано притиснена,а 4ак на 16.12 влизам в 9 месец и незнам дали е добре но АГ МИ КАЗА ЛЕЖАНЕ У НАС,А НЕ Ж БОЛНИЦА Sad някой ако е имал подобен случай моля да го сподели
Спокойно миличка и аз бях така.Десетина дена преди да вляза в деветия имах повече от сантиметър разкритие.Родих в третия ден от деветия месец.Термина ми беше за 19 януари, а родих на 21 декември.Всичко беше наред с бебо и с мен.Майката му е лежане, колкото повече толкова по добре.

Общи условия

Активация на акаунт