50 гр за 10 дни и още няколко въпроса

  • 323
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Първият ми и основен проблем е че бебка за 1 месец беше качила 200 грама. Сега пак я водих на консултация и за 10 дни е качила само 50 грама Confused Честно казано не мога да си го обясня newsm78 Кърмя на поискване, бебето не дава вид на гладно, не съм захранвала... Докторката каза, че може би имам по- водниста кърма и по- късно ще си навакса и ме остави сама да преценя дали да давам адаптирано или не. Предложи ми да почна захранването на 5 навършени месеца, а не на 6, както  го говорихме в началото.
Аз много се колебая какво да правя, защото след 3 седмици тръгвам на работа и така и така ще се налага да давам адапте Thinking

Вторият ми въпрос е как мога да мина на кърмене сутрин и вечер. Колко време ще ми е нужно за преминаване към такъв режим и колко дълго бих могла да кърмя така после. Опасявам се че в работата няма да имам нужните условия за цедене и ще го правя най- много по веднъж на ден. Както се сещата при това положение няма да може да сме само на кърма Cry

Третият ми проблем е че ми предстои 3-4 дневно служебно пътуване до германия. Това е много добър шанс за кариерата ми и доста зле за кърменето ooooh! Супер объркана съм, много ми е гадно и криво, и изобщо не мога да реша какво да правя Sad Дали бебка ще се отбие за тези няколко дни и има ли шанс да продължа да си я кърмя, при положение, че в момента е доста привързана към цицата?

Последна редакция: чт, 19 яну 2006, 20:37 от Luluto

# 1
  • Мнения: 4 629
Лулу, за тази възраст 50 грама май са добре newsm78 Бу беше пуснала 1 таблица преди (за наддаването на кърмените бебета) - потърси я в Библиотеката.

Според мен захранването спокойно можеш да го започнеш на 5 месеца - стига бебчето да дава признаци на готовност.

За кърменето незнам колко време ще то отнеме да ги сведеш от до 2 на ден. Аз за 9 дни отбих напълно - като имахме по 6-8 кърмрния на ден преди това. Та според мен бързо става

Не мисля, че бебето ще се отбие за 3,4 дни

Общи условия

Активация на акаунт