Какви и колко са ежедневните ви накити?

  • 2 658
  • 65
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 511
Нали знаете за разните хора и разните идеали,ха кажете сега за разните накити! Mr. Green

При мен например ежедневните накити са златни(бяло злато) халка,пръстен и гривна;и друга гривна,която е против уроки!
Като излизам си слагам обеци и колие според дрехата и разни дрънкулки под формата на гривни! 4470

До преди 2 години носих само сребро...но сега по-рядко!

Последна редакция: чт, 19 яну 2006, 18:41 от gwendolin_k

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
само обички. Всичките ми злата са ми в сейфа. Сложих ги там преди да влезна в б-цата да раждам. Сина ми и жената, която го гледа бяха в къщи и за да не се изкушава ги оставих там. още не съм си ги взела. Мъжа ми не одобрява, че съм без халка

# 2
И аз съм със златна халка и пръстен плюс 3 тънки златни гривни! Като излизаме си слагам и синджирчето със Св.Богородица!
Обеци не нося!

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Само венчалната халка и часовник.

# 4
  • Мнения: 2 047
  От миналата година нося само злато - брачната халка  от бременността насам не ми става и сега нося само един пръстен с камъни и гривна. Обиците ми са постоянно на ушите. Като цяло съм на моменти, с месеци мога нищо да не сложа.
  

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Обици  броя задъжително, имам два синджира, които не махам изобщо,  пръстена и гривни според настроението.  Без гривна и обици не мога да мръдна обаче - имам чувството, че нещо ми липсва.

# 6
  • Мнения: 3 371
Нося сребро-сребърна халка и пръстен на дясната ръка , пръстен на лявата , гривна и обеци ,които , както и гривната , сменям според случая и тоалета.Златните бижута си слагам изключително рядко, харесвам сребро , смятам , че ми отива и се чувствам добре със сребърните си накити.А -щях да пропусна:два синджира -на единия много красив сребърен сфинкс , а на другия-Нефертити, разпятие и Богородица.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Ежедневно - халка, обици и часовник - само злато, жълто или бяло.
Като ми дойде музата слагам и други - пръстени, гривни, колиета, но е рядко и по повод.

# 8
  • Мнения: 877
Нищо не нося!
Халката не ми става, кога ще ми стане пак незнам? Рядко слагам нещо, като излизам, най-често някой от комплектите. Последният, който ми подари мъжът ми (и ми го измайстори  Mr. Green) ми харесва много, ама ме мързи да го слагам. Просто нямам време за това, а е доста интересен като материали  злато, сребро и кокосов орех http://foto.bg/showphoto.php/photo/20960

Последна редакция: чт, 19 яну 2006, 18:41 от eniena

# 9
  • Мнения: 781
Халка, пръстен, гривна, два чифта обеци, които редувам и часовник.....това са ми ежедневните накити  Wink Обичам да нося злато-бяло и жълто, защото то единствено ми понася, пък и ми отива  Flutter

# 10
  • Мнения: 5 577
Халка, още един златен пръстен (овален), не се закача никъде и не го махам.

Две златни гривни - една обръч и една сплетена. И обеци.

Малко съм пренакичена.  Blush

# 11
  • Мнения: 3 478
Навремето носех доста бижута, но сега съм много оскъдна. Нося съвсем семпли обеци ( невисящи) и две мини пръстенчета на кутрето. При излизане си слагам сватбените пръстени и ако се налага колие и гривна. Не ми е нещо кеф да се кича вече. Сребро слагам рядко, от доста време съм се спряла на бяло злато, вероятно това е и причината сега като се замисля да не нося много бижута.  Всичко старо ми е в жълто злато, което вече хич не ми се нрави.

# 12
  • Мнения: 515
Аз хм-м-м  newsm78, нищо не нося. През зимата. Обаче лятото слагам часовник. Имаше едно предложение за бг-мама гривни - ако имам такава бих я носила. Обичам гривни. Май не съм много по накитите все още.

# 13
  • Мнения: 6 155
В момента нося сребро - 3 масивни пръстена, обици и часовник. Понякога слагам и гривни и синджири.  Wink

# 14
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Нося си халката, както и малки обички от бяло злато. Общо взето предпочитам сребърни накити - и халката ми е сребърна

Общи условия

Активация на акаунт