За храненето?

  • 1 090
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 731
Здравейте мами на вече захранени дечица !Въпросът ми е колко време ви отнема едно хранене?При нас най -бързото хранене е 40 минути ooooh! и ми е чудно  Thinking и при вас ли е така или моята принцеса ми калява нервите hahaha hahaha hahaha Joy.

# 1
  • Мнения: 7 831
А колkо е голямо детенцето и на адаптирано мляко ли е или на кърма?

# 2
  • Мнения: 2 731
Голяма е вече на 2.5-не е на мляко нито на кърма

# 3
  • Мнения: 139
Калоян е на 1г.и2м. и излапва храната точно за 3-4мин. все едно не е ял цяла седмица.мисля си , че това е по-зле!

# 4
  • Мнения: 922
Моят син си е направо ужасен, когато става въпрос за хранене.Още от бебе не искаше да яде и туй-то... Проядае, откакто тръгна на градина... Инак 2-3 лъжички или залчета и повече не искаше. Но аз съм на принципа - щом не иска, не го насилвам...
Така, че не се притеснявай... Можеш да пробваш да я оставяш сама да се храни... Peace
Поздрави Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 420
Ние се храним поне 30мин.,когато иска да яде ,а това се случва рядко Sad

# 6
  • Мнения: 1 645
Ние се храним за около 20 мин,но това е максимума.

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
10-тина минути ми отнема всичко. Поиска ли да стане и каже ли "не" - прибирам Mr. Green

# 8
  • Мнения: 10 758
Максимум 20 мин.Но пък щерката беше ад. По 1 час се хранехме.

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
15 минути  - ако не иска да яде много ясно ми отблъсква ръката и аз не й давам .. ами като иска . 40 минути са много . това 2.5 се отнася за години нали - не го насилвай детето и му давай да яде само . то колкото иска толкова ще изяде. има опасност ако си много настоятелна да доведете нещата до крайността ,в която то няма да иска изобщо да яде

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Докато аз го хранех 10-15 минути, сега му оставям купичката
най-много за половин час. Когато е гладен си изяжда всичко за
5-10 минути.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
10-тина минути ми отнема всичко. Поиска ли да стане и каже ли "не" - прибирам Mr. Green
същата работа

# 12
  • Мнения: 2 731
Благодаря за отговорите !
Снежанка тя маже да яде сама но неща които иска -а това не включва манджи !Бях я оставила да яде каквото иска дори беше на ясла някалко месеца и не беше кусвала манджа -там проблема е бил на обяд не иска яде само хляб и компот .После се разболя и имаше много нисък хемоглобин и трябваше да яде "силна "храна иначе да пие желязо -доста беше трудно докато я накарам отново да яде манджи и така минахме без хапчета (желязо).В момента яде като и давам но много бавно не отблъсква храната . Знам че трябва да я оставя пак сама да се храни но тогава сигурно ще са и необходими часове.
А и се съмнявам че ако я пусна пак на ясла че ще успяват да я нахранят Thinking

# 13
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
10-тина минути ми отнема всичко. Поиска ли да стане и каже ли "не" - прибирам Mr. Green
същата работа
И при нас е същото Mr. Green...най-много 15 минути да откараме.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
10-тина минути ми отнема всичко. Поиска ли да стане и каже ли "не" - прибирам Mr. Green
същата работа
И при нас е същото Mr. Green...най-много 15 минути да откараме.


 Peace
10-15 минути максимум

Общи условия

Активация на акаунт