Малко неудобен въпрос!

  • 1 134
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте аз съм нова тук, но иначе чета и посещавам отдавна вашия форум. Имам един малко неудобен въпрос. Аз родих преди 3 месеца нормално, но като се гледам отдолу виждам, че още не съм си върнала предишната форма и имам чувството, че май не са ме зашили отвънка както трябва. Даже малко смешно звучи, но все едно ми влиза въздух вътре толкова е широко още. Другата седмица  съм на гинеколог, но дотогава ще умра от неведение. Много ви моля ако някой може да ми каже дали това е нормално или май ще се наложи да ме разшива!!?

Много благодаря и извинете

# 1
  • Мнения: 7 106
Не се притеснявай излишно,ами изчакай прегледа при гинеколога - той най-добре ще ти каже дали всичко е наред.Иначе е нормално "онова" място да не изглежда както преди заради шевовете,но съм чула че белега се изглажда след време.Аз също съм с епизиотомия и като се загледам не е една от най-приятните гледки,ама затова и не се заглеждам често Wink !Едва ли ще се наложи да се разшива брррррр само като си помисля,спокойно още някой и друг месец нещата ще се възтановят напълно!
Пожелавам ти го Simple Smile !

# 2
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: kinga
Здравейте аз съм нова тук, но иначе чета и посещавам отдавна вашия форум. Имам един малко неудобен въпрос. Аз родих преди 3 месеца нормално, но като се гледам отдолу виждам, че още не съм си върнала предишната форма и имам чувството, че май не са ме зашили отвънка както трябва. Даже малко смешно звучи, но все едно ми влиза въздух вътре толкова е широко още. Другата седмица  съм на гинеколог, но дотогава ще умра от неведение. Много ви моля ако някой може да ми каже дали това е нормално или май ще се наложи да ме разшива!!?

Много благодаря и извинете


Не се притеснявай в началото наистина е така, после влагалището се свива, е няма да е като преди, ама ще си е нормално широко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт