babyhaler-защо само 6 месеца

  • 1 412
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Преди няколко месецавАлександровска поставиха на детето ми пронхиална астма.Лечението е flixotide.Взехме обемнатакмера и там прочетох че трябва да се сменя на 6 месеца.Някой знае ли защо е така и дали наистина трябва да я сменя след извстно време?

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Ами щом така пише,зна4и трябва.Трябва да погледна моя newsm78 Да не бъркаш  с клапите ?

# 2
  • Мнения: 34
Не,пише си за самия уред.Но не мога да разбера какво толкова се изхабява,нали е от пластмаса,едно и също лекарство се ползва..Даже за клапите не пише на колко време да се сменят.

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Клапите,за6тото сигурно няма резервни по аптеките.И трябва да купи6 нов.Тъпо. #Crazy #Cussing out

# 4
  • Мнения: 190
Няма такова нещо, не ги слушай какво ти пишат. Моята дъщеря е вече четвърта година на Фликсотид, е вярно с волуматик, не с бейбихалер, /но те са едно и също само дето волуматика е за по-голями деца/ и до сега нито веднаж не съм го сменяла. Само всяка седмица го разглобявам на съставните му части и го измивам хубаво със сапун и вода, подсушавам го и толкова, до сега не съм имала проблем. Кръсницата на дъщеря ми също използват бейбихалер, но не съм чувала да го е сменяла. Така че дерзайте с този без да го сменяте за сега, по-късно като порасне детето и му стане малък може да купите волуматик, ако не ви е тошумял проблема, което ви пожелавам разбира се.

# 5
  • Мнения: 34
мерси много на всички.моя бейбихалер го купих с комплект клапи,така че се надявам наистина да не ми се налага да го сменям скоро.Всичко е търговия

Общи условия

Активация на акаунт