Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 732
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 529
                   Добре дошли в новата тема  14 !    

                        ТРЕТИ СЕЗОН  НА
 
                                                              

   

              
  Промо 1

http://vbox7.com/play:9aa55d6ab9

Промо 2 :

http://vbox7.com/play:776cb51ea9

Промо 3 :

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/35066695-Ochakvayt … chasa_razlika.htm



                                          

                                                              


Едно прекрасно клипче на  Teddy_l4


http://dox.bg/files/dw?a=6e9befaaa6


Страница в FaceBook

Тема 13
Тема 12
Тема 11
Тема 10

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 11:03 от daniela.qnkova

# 1
  • Мнения: 931
Хайде да съм първа!
Благодаря за оформлението и новата темичка! Страхотно е!  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 529
Подготвена с желание , но набързо и между другото,поради липсата на достатъчно свободно време.
Надявам се да ви хареса!

# 3
  • Мнения: 931
Подготвена с желание , но набързо и между другото,поради липсата на достатъчно свободно време.
Надявам се да ви хареса!
Това е най-важното. Струва ми се, че си уловила наистина ключовите моменти в трейлърите. Ще видим - за щастие, съвсем скоро Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1
Цитат
Цитат на: daniela.qnkova в Ср., 05 Септ. 2012, 00:08
Подготвена с желание , но набързо и между другото,поради липсата на достатъчно свободно време.
Надявам се да ви хареса!

Благодаря!!!  bouquet

Цитат
Нямам търпение да гледам сцената, в която Иванов разпитва Таня, служебно   А тя пък му разказва какво се е случило, служебно  Искрено се надявам да не ни спестят това удоволствие

И аз така, чакам с нетърпение, дано не ни разочароват.

# 5
  • Мнения: 2 545
daniela.qnkova, новата тема е ПРЕКРАСНА!

Излишно е да казвам, че колажът "ЛЮБОВ - ВОЙНА" е страхотен. А за хрумването с везните може да ти завидят от всяка рекламна агенция. Laughing
Както и да е, колажът ти е вече е фон на десктопа ми - поне до края на сезона Peace

 Peace Любовта трябва да победи!
Силно се надяваме нашите герои да правят любов, а не война! Или ако не всички, то поне някои от тях  Wink (вместо червена точка)

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 00:45 от simpatikonia

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
идвам и аз  bowuu
Признавам си, че нямам много време, за да ви изчета, но определено, когато хвърлям по едно око, ми е доста интересно какво пишете.

Знае ли се вече кога започва сезонът?

# 7
# 8
  • Мнения: 61
Прекрасна тема! Везните са много точни! Както и последната
снимка на Иванов и Стоева. В началото са Милото и Стоева в
екшън сцена, но се завършва с целувката на Таня Стоева и Иванов.
Всъщност отново забелязвам, че Стоева инициира тази целувка.
Много дейна е тази жена! В тандема Милото- Стоева, се усеща
активност и при двамата.
И все пак ми липсва Пол. Wink

# 9
  • Мнения: 1 919
Запис и дано наистина на везната да натежи повече любовта Simple Smile

# 10
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Запис и от мен. Добре, че чета тук коментарите на промотата, че аз и половината неща не ги виждам Sad  На второ и трето гледане и след като вече съм прочела чак забелязвам някои неща.

# 11
  • Мнения: 20
В новото промо е интересно кой е пребит от полицаите в гората и какво е направил Милото, че целите му ръце са в кръв 

# 12
  • Мнения: 931
Запис и от мен. Добре, че чета тук коментарите на промотата, че аз и половината неща не ги виждам Sad  На второ и трето гледане и след като вече съм прочела чак забелязвам някои неща.
Определено и аз не бих се оправила в тези промота, ако не ги гледам на стоп кадър и не ги коментираме. От чисто пазарна гледна точка бих казала, че не са много добре направени. Като цяло не ми допада това решение да не включват реплики от филма, а да имат само дикторски глас, което възприеха от известно време и ми се струва, че ще им изяде главите. Не знам, ако не следях толкова активно сериала, дали би ме привлекла бързата смяна на някакви лица само с една реплика "Кой ще спечели войната".

В новото промо е интересно кой е пребит от полицаите в гората и какво е направил Милото, че целите му ръце са в кръв  
Новото промо е много интересно, представя ни нещата в доста по-различна светлина. И аз се чудя кого бият полицаите и не успявам да видя. В един момент ми заприлича на Латиноса, а логически ми се връзва там да е Христов. Дават и татуировката на ръка, която на мен ми се струва, че е на полицай.

А зад Милото се появява една ужасена физиономия, но не успявам да я идентифицирам. Ръцете му са по всяка вероятност изцапани с човешка кръв...

Като че ли обаче и това промо ме навежда на мисълта, че онези писания от преди време са верни - а именно, че срещу Таня ще има нов опит за. покушение. Мисля, че кадърът от предишните промо, в който тя поглежда назад (към Христов), е моментът преди да се случи нещо. В настоящето промо изглежда тотално отчаяна и обезверена в момента на срещата й с Иванов, а е със същите дрехи. Като гледам тази сцена, това съвпада и с идеята, че такъв евентуален опит за покушение ще ги сближи.
Възможно е и състоянието на Таня да се дължи на някакво развитие с Мая. Но определено изглежда като човек, който току-що се е срещнал със смъртта, или поне като човек, който е изгубил желанието си да живее.

Все още не мога да разбера дали секретарката на Пол се подстригва по някое време или са две жени, с които Коцев флиртува.

Учудва ме и финалната сцена на промото, в която Милото и Таня се прегръщат. Досега като че ли бях останала с впечатлението, че войната е между тях двамата.....

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 23:17 от Lulu25

# 13
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
  bouquet  за новата тема.

# 14
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Поздравления за темата...супер е...

Общи условия

Активация на акаунт