нужда от спешен съвет

  • 634
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!

Имам следния въпрос - трябва да си правя хормонални изследвания и по време на същия цикъл да започна приема на Жанин /противозачатъчни/ с терапевтична цел. Тъй като хормоните се изследват на третия ден, а Жанина се започва на първия от цикъла, може ли някой да ме посъветва дали мога да започна Жанин по-късно /напр. на третия ден/, за да не окаже влияние върху резултатите.
Благодаря предварително и желая успех на всички!

# 1
  • Мнения: 7 640
естествено, че трябва да не взимаш таблетки, иначе ще изследват хормоналното им съдържание. Прости спре хапчетата за 1-2 цикъла.
Лекарят, който ти нозначи изследването не ти ли обясни Shocked

# 2
Благодаря, Полар Фокс, само искам да изясня нещо, което не бях написала, защото не исках да ви занимавам с подробности - в момента от една година не пия Жанин, но трябва да го започна в този цикъл. Тъй като вчера ми дойде, изследванията ще си направя утре, но въпросът ми беше дали ще има проблем Жанина да не го започна от първия ден на цикъла, както си трябва, а от третия /т.е. утре след изследванията/. Ако имаш идея, моля те сподели я!

# 3
  • Мнения: 1 951
Просто трябва да пропуснеШ тоzи цикъл и да ги zапочнеШ от следваЩия, но ако искаШ се консултирай с лекаря си.

# 4
  • Мнения: 7 640
в момента от една година не пия Жанин, но трябва да го започна в този цикъл.
това не ми е ясно.
обаче по принцеп се има референтни стойности за всеки период от менструалния цикъл. Най-добре обаче е да проуснеш противозачатните за месец-два. Не виждам в какво е проблема, все пак хормоналните изследвания са важни за здравето ти, а са и доста пари на вятъра, ако не се направени по правилата.

# 5
  • Мнения: 133
Според мен няма проблем да ги запчнеш оттретия ден на цикъла,просто ще ти се удължи малко цикъла,и така няма да повлияят на резултата от хормоните!
Успех!

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз не виждам смисъл да ги почваш! Пропусни по-добре и направи нещо във връзка с ПКЯто.

Общи условия

Активация на акаунт