Какво да сготвя?

  • 1 017
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Вече не мога да измислям какво да сготвя.Някой може ли да ми каже бърза и лесна рецепта   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз съм така, идеите ми се изчерпаха а едно и също е ми се яде Simple Smile Днес съм решила да правя чушки бюрек, много ги обичаме Simple Smile

# 2
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Поне някакви продукти имаш ли Laughing
Иначе за бързо вкъщи правя спагети, омлети, миш-маш, печен пипер с прясно мляко, ориз с масрини и праз и т.н.
Импровизирам с картофи в различни варианти - без или с месо.

# 3
Когато бързам, а ми се яде нещо вкусничко, правя пиле с майонеза. Аз го правя така:
намазвам  йенска тавичка  с майонеза, нареждам в нея  пилешки гърди, намазвам ги с майонеза, поръсвам кашкавал, втори ред същото, като се завършва с майонеза. Пека под фолио. Не слагам сол, вода или олио, само това, което съм написала Wink
Пилето става много крехко и не е сухо Wink
В нашата къща това ядене много се уважава Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 587
Нещото което в кьщи може да се яде сутрин,обед и вечер е свинско с ориз.
Става много вкуско,а е и лесно.Ето и рецептата,но готвя без мерки.....на око  newsm78

Свинското месо се нарязва на порции и се запьржва  в мазнинка.Когато придобие златиста коричка се сипва малко водичка и се оставя да се задуши почти докато стане готово.Ориза се изчиства и се слага в тавичка.Отгоре се нарежда месото и се залива с вода.(1 кьм 4 с ориза).И за малко да забравия - всичко се посолява,по желание може да се прибави и черен пипер.Пьха се вьв фурната и след 30мин. е готово.Става много вкусно.

Дано да сьм ти помогнала в избора! Blush

# 5

Общи условия

Активация на акаунт