Целуване и натискане на публично място

  • 22 262
  • 201
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Какво ви е мнението по този въпрос?

Малкият ми девер ( големия го обсъдихме вече в темата за общия семеен бюджет  Wink ) и жена постоянно се натискат и целуват навсякъде. И то не са просто целувки, ами едно близане на пръсти, смукане на уши, едно баране и това и пред децата ми , а и пред свекъра ми Sick
Дори дъщеря ми им каза, че не и е приятно. ( по-точно им каза : "много гнусно си смучете езиците", про което аз направо онемях  Shocked)

Нямам нищо против хората да показват любовта си, но според мен трябва да се спазват някакви граници на благоприличие.

# 1
  • София
  • Мнения: 233
Много брутално описано.
В такива ситуации съм като дърта, задръстена соц. лелка. Неприятно ми е, гадно ми е и преди всичко подобни сцени ме карат да се чуствам безкрайно неудобно.
Има си време и място за проява на размисли и страсти и то не е пред 3-5-100 свидетели, насила превърнати във воайори.

# 2
  • Мнения: 22 343
Не съм фен на демонстрациите.
Ако подобни близки до мен хора се проявяват по описаният от теб начин, ще им кажа категорично че не ми е приятно и да го правят на друго място.
Ако са непознати, просто отминавам, или се обръщам на другата страна примерно.
Едно е някаква лека закачка, целувка, хванати за ръце, друго е да си изследват зъбите пред публика...)  

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, ще ми се да се изкажа благоприлично, но истината е, че не ми пука особено Rolling Eyes Ако съответното действие не ми изглежда вулгарно, няма да обърна внимание. Целувка, пък била тя и с език, незабележимо гризнато уше или погалване по гърба са ми в реда на нещата. Е, сега ако тръгнат да си облизват ушите като кучета, докато ям, сигурно ще ги пратя да си ходят в стаята hahaha
Като цяло си права, да, и в еротиката трябва да има някакви граници, след които става твърде интимно, за да се показва пред другите. Моите граници като цяло са доста широчки. Но си има и хора с неподправено лош вкус, не отричам.

# 4
  • Мнения: 8 085
В такива случаи, съвсем небрежно питам: "Защо не си вземете стая в хотел?" Може да не са се сетили за тази опция.

# 5
  • Мнения: 481
не са леки целувчици...
Не мога да им кажа нищо и двамата са по над 25г - не са деца, че да ги скастря.
Родителите и на двамата не им казват нищо, аз каква съм и?
Говорила съм с мъжа ми по този въпрос, на него не му пука и се чуди аз какво се вълнувам толкова.
Ако са непознати, естетствено не им обръщам внимание, но ако сме принудени да седнем на една маса не мога да не ги поглеждам от време на време.

# 6
  • Мнения: 481
В такива случаи, съвсем небрежно питам: "Защо не си вземете стая в хотел?" Може да не са се сетили за тази опция.

или пък
" Да излезем ако ви пречим?"  Joy

# 7
  • Мнения: 22 343
Piny, е точно защото са на по 25г. бих им направила забележка.
Разбирам да са тинейджъри и да ги е ударил хормона, но въпросните просто са преминали тази възраст. )
Ако случките пък са постоянни и при всяка среща, още повече.

# 8
  • Мнения: 4 569
Не са ми приятни.
На моменти ме е яд че и аз съм стара лелка и такивИ неща имаше га бЕх млада, а сега ...

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Piny, е точно защото са на по 25г. бих им направила забележка.
Разбирам да са тинейджъри и да ги е ударил хормона, но въпросните просто са преминали тази възраст. )


Piny имаше предвид това, което и ти. Че са на 25 и не са деца. И затова не иска да ги скастря, защото се предполага, че трябва да се сетят сами.

Иначе, да неприятно ми е. Това мога да го приема само от някакви тийнейджъри, макс. 18-19г. И тъй като нямам такива субекти в обкръжението си /18-19-год./ нямам и проблеми с това.

Но иначе ситуацията е неприятна, да. Кажи им направо, че не възпитано и не е приятно за околните.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Не съм фен на подобни изпълнения.
Още повече, ако на масата са трима души примерно, какво следва да прави третият докато останалите двама са се отдали на страстни целувки  Thinking Тъпо е просто. Има си време и място за всичко.

А описаната от авторката ситуация наистина е ...  Sick ooooh!

# 11
  • Мнения: 7 325
Явно са "новозагаджили се", като мине малко време ще се кротнат, до тогава гледай да си по далече от тях като те дразни поведението им, защото са абсолютно глухи и слепи за околните.
Мен лично подобни изпълнения не ме впечатляват особено, но ако ми се занатискат на масата примерно, културно ще ги поканя да се усамотят някъде, не съм длъжна да търпя подобни филми.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Явно са "новозагаджили се"...

Възможно е, но това не ги оправдава  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 17 142
А, новозагаджили се, май две деца имаха, породени - или бъркам с друг?
Много е гадно, аз лично се чувствам ужасно в такава компания, слава богу, вече над 10-15 години не ми се е случвало.

# 14
  • Мнения: 7 325
Явно са "новозагаджили се"...

Възможно е, но това не ги оправдава  Peace
Разбира се че не ги оправдава, особено на годините на които са ( не че 16-17-18 годишните са по приятни ), само си обяснявам поведението им, ако бяха с пет годишен брак щяха да са доста по умерени.

Общи условия

Активация на акаунт