SlimLida

  • 31 599
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Здравейте, аз съм нова във форума :
      Искам да попитам дали някой  е пробвал тези хапчета за отслабване  Slimlida (мисля,че са нови). Ако има такива ще Ви помоля да изкажете Вашите впечатления. Благодаря предварително. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 376
Ето аз какво открих за тях
http://tedipetkova.wordpress.com/?gclid=CNqi2OTy67ECFYOJDgodbD8A8Q
и на мен ще ми е интересно ако някой ги е изпробвал

# 2
  • Мнения: 491
Не знам дали има разлика между Слим Лида и Лида(нова формула), но аз пих една седмица хапчетата и ги хвърлих. Чувствах се много зле, прилошаваше ми, имах сърцебиене и вечер не можех да спя, а апетит си имах както обикновено.
Иначе много хубави коментари...но дали са истина?

# 3
  • Мнения: 0
Момичета не се лъжете, най-малкото тази Теди Петкова не е реална личност, а ви маниполират!!!
Снимката е открадната дори от интернет http://www.huffingtonpost.com/2012/06/05/weight-loss-success-cry … ns_n_1571786.html

Освен това негативния ми коментар въобще не се появи на този сайт!

ТОВА Е ИЗМАМА!!!!

# 4
# 5
  • Мнения: 0
Въпреки всичко тези хапчета действат доста силно за отслабване и това е факт. Друг въпорс е дали са на билкова основа.  Laughing

# 6
  • Мнения: 0
Момичета не се връзвайте за тези хапчета. Аз свалих 27 кг., но не с хапчета и кой знае колко тренировки. И повярвайте ми няма как да изглеждаш като фотомодел с 25 кг. по - малко, ами помислете къде отива по - голямата част от кожата ви. Моята препоръка е да не се лъжете с тези хапчета, които могат да бъдат и вредни.

# 7
  • Мнения: 0
Съгласна съм за хапчетата.  Danito7777, как успя да свалиш 27 кг? Доста са. Трябва да е продължило доста време.

# 8
  • Мнения: 0
Започнах да ги вземам на 14.12.2012...след почти месец установих че не съм свалила дори 1 килограм.Изхвърлих ги,защото моя приятелка,която работи в болница ме увери,че от въпросните хапчета/хранителна добавка както я наричат/е имало много оплаквания и сериозни последици за здравето на хора,които са ги приемали ...единственото вярно нещо е,че наистина убиват апетита,но доколко са безвредни???...най-странното е че денят в който пуснах коментар в сайта им за поръчка е вече изтрит..Пуснах и втори..Най-вероятно и той ще бъде изтрит,но все пак се надявам,че някой ще му обърне внимание преди да поръча тези абсурдни "хапчета за отслабване".НЕ ГИ КУПУВАЙТЕ!!!!!ЕДИНСТВЕНОТО,КОЕТО ПРАВИТЕ Е ДА ПЪЛНИТЕ ДЖОБА НА ПОРЕДНИЯ МОШЕНИК!!!!

# 9
  • Мнения: 0
здравейте,аз също писах в техния сайт но моето мнение също е изтрито
не се връзвайте на тази поредна измама

# 10
  • БГ
  • Мнения: 735
моето няма и минута беше изтрито, всичко е лъжа!

# 11
  • Мнения: 4
Защо се хващате на поредната измама на поредните мошеници ? Най-добре си купувайте неща от лицензирани магазини, а не през сайтове.

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз искам да споделя мнение,  поръчах си хапчетата от сайта на SlimLida , днес ги получих . Когато отворих пратката се оказа , че на тях пише LIDA  DAI DAI HUA JIAO NANG . Този продукт е забранен за употреба през 2008 год. Писах в сайта на СлимЛида , публикацията ми все още чака одобрение . Най вероятно няма да я одобрят. Дилемата за мен е дали да ги пия .Имат доста странични ефекти (поне така се пише) .За пореден път се оказа , че всяко ново нещо в България е забравено старо. Всеки сам да преценява дали да  съсипва здравето си. Щом има дим има и огън , поне аз така мисля. Действах прибързано онази нощ и ги поръчах.Старите хора са казали"утрото е по - мъдро от вечерта ". За свое успокоение ще си кажа "40 лв. къде ли не отишли ", но защо трябва да "пълним джобовете "на някой , който не заслужава .

# 13
  • Мнения: 360
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ИНФОТО....МИСЛЯ, ЧЕ ТОКУ ЩО МИ СПАСИХТЕ ЖИВОТА!!! В ОТЧАЯНИЕТО СИ ДА СВАЛЯ НЯКОЙ И ДРУГ КИЛОГРАМ БЯХ ГОТОВА ДА СЕ ВЪРЖА НА ПОРЕДНАТА ЛЪЖА!
  bouquet

# 14
  • Мнения: 0
Никога не купувайте този боклук,нищо не правиииииииииииииииииииииииии,пълна измама е

Общи условия

Активация на акаунт