На 4 месеца, кашля

  • 447
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 529
Малкият кашля вече 10 дни. Просто не знам какво да направя. По съвет на педиятъра в началото давах сироп Хустагил, сега от 4 дни сменихме на Проспан. От втория сироп имаше подобрение, но днес сутринта пак се събуди с кашляне Cry Иначе е бодър, няма температура, видимо е добре, има апетит Confused
Моля посъветвайте ме как да му помогна?

# 1
  • Мнения: 3 777
Аз съм по доволна от Стодал.
Синът ми е пил и Хустагил, но с него си кашля една седмица.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
На същата възраст давах сироп Проспан плюс чай от семенници от дюли. Вариш няколко семенника в 250 мл вода за 5 мин. - да го изпие за деня. Става малко желирано, та го давах с биберон с по-широка дупка.

# 3
  • Мнения: 2 556
Гал, и ние сме така. Моята девойка и тя е на 4 месеца и кашля от десетина дена. В началото почна с 2 подкашляния една сутрин и после цял ден и нощта - нищо. Когато пак се закашля, извиках лекарката, прегледа я и каза, че е напълно здрава, даже няма зачервено гърло. Обаче нещата не вървят към оправяне и вчера я заведохме пак на преглед, защото вече направо хрипти леко, макар и да кашля рядко. Та сега пием 2 сиропа - Кленбутерол - за отваряне на бронхите и Муколизин - за отхрачване. Съжалявам само в момента, че не мога да ти кажа какъв ще е ефекта, но от вчера не е кашляла изобщо освен днес половин час след даването на сиропите, но си личеше, че поне откашля, а не се мъчи. От сутринта в 10,30 не ми е кашляла нито веднъж, дано спре скоро, иначе въпреки че няма темп. и е весела и с апетит, ще трябва да пие антибиотик  Confused

Това, което е сигурно, е че трябва да ги лекуваме докрай, защото не е нормално бебе да кашля. Дано и на вас ви мине скоро!!

Общи условия

Активация на акаунт