моля, споделете....

  • 1 173
  • 22
  •   1
Отговори
Мили мами, искам да ви питам в колко часа си лягат децата ви? Марти е на 2 годинки и до скоро заспиваше към20.30, абе живот си живеех, обаче сега не е така- то са молби, увещания, строг глас и еле към 22.30 се унася #Cussing out #Cussing out.Дали това не е просто период Thinking или е станал гаден навик #Crazy. Да, забравих да спомена, че поне 2-3 пъти си събува пижамата Twisted Evil.
Моля, кажете как е при вас Praynig

# 1
  • Мнения: 5 577
Към 22 го мъча да ляга, спи му се по-рано.

Но така се измаря повече и спи по-непробудно.

# 2
  • Мнения: 4 629
Щом до сега е заспивал без проблеми според мен е период. Решете дали ще промените часа за лягане на 22:30 (т.е. направо тогава да го слагаш в леглото) или няма да отстъпваш -слагаш го в 8:30 и дори и да се тръшка това е положението. Аз лично бих избрала някакъв среден вариант - например да ляга в 9, вместо в 8;30 както до сега. Така и 2те страни ще направите комромис

# 3
  • Мнения: 2 731
Ами при нас е и по -зле заспива около 23-24 .А вчера в 1  #Crazy.Сеща се да играе вечерта то скачане пеене и на мен ми е чудно защо не го прави през деня а посред нощ newsm78.Но всеки е минал по този път така че ...... Joy

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
По-рано заспиваше до 21, напоследък проточва до 22, ако не я сложа да спи. По-скоро е в мен причината.

# 5
  • Мнения: 46 436
Преди заспиваше в 18 ч. и ставаше в 6 сутрин, сега започна да ляга в 24 ч. и да става в 12 ч. на обяд. Идеално си паснахме  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 271
Ляга в21.30ч и става в 8ч

# 7
  • Мнения: 6 390
ляга в 20ч, става към 8ч
според мен зависи главно от родителя в колко ще си ляга детенце  Wink Peace

# 8
  • Мнения: 1 645
Нашият си ляга между 22.00 и 22.30,но определям това като моя грешка.
Сутрин става към 8.00ч.

# 9
  • Мнения: 1 493
Мили мами, не забравяйте, че хората са два типа - сови и чучулиги. Едните си лягат и стават късно, а другите рано. Децата ви също са хора ! С постоянство може да му се наложите, но това не означава , че ще промените човечето. То си е индивид - сова или чучулига ! Дъщеря ми е сова, а сина чучулига !  newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преди заспиваше в 18 ч. и ставаше в 6 сутрин, сега започна да ляга в 24 ч. и да става в 12 ч. на обяд. Идеално си паснахме  Mr. Green
smile3521 smile3521и ние сме така

# 11
  • Мнения: 5 299
И аз я слагам към 20ч - при нас много зависи от следобедния сън(в колко се е събудила и колко е спала) така, че след 17ч не я слагам да спи в никакъв случай. Мрънка, врънка - изкарва до 20ч. Е не е имало чак такива проблеми де. Но гледам да я свиквам да си знае. ПОне после да не ме е яд, че не съм опитала. Сутрин става към 8, 8 и нещо. Grinning Не ме устройва много, ама пак е по-добре от 5-6 ч

# 12
  • Мнения: 1 425
Вики си ляга в 20:00 и става към 8:00, но това е навик изграден й още от малка. Но за сметка на това на обяд спи много малко, около 1 час, чудо е ако спи повече. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 397
Ляга в 21.00, заспива към 21.30 и се събужда в 7.30. През деня спи около обяд, някъде от 12.00 до 13.30. Интересното е, че се е случвало да ляга по-късно, примерно към 23.00, но пак си се събужда в 7.30., което хич не ни хареса. хахаха... тия неща покрай празниците ги установихме, та много кофти беше след нова година пак да ми се размърда в 7.30 Simple Smile

# 14
  • Мнения: 663
До към третия месец си заспиваше в 21, но след това почна да стои до все по-късно и в момента в зависимост колко е изморен заспива в интервала 11-1и30 #CrazyНо независими от това кога е заспал , на другия ден се буди в 9и30 като по часовник #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт