За целутрона?!?

  • 562
  • 3
  •   1
Отговори
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
От днес започнах фитнес. В залата, в която тренирам, има и уред наречен целутрон. Знае ли някой дали има ефект от него или ако се запиша за процедури само ще си дам парите. А цената не е малка - 10 процедури за 50 лв.

# 1
  • Мнения: 86
Да знам някои неща за целутрона. ИМА ЕФЕКТ-страхотно начало,нали? И така първо 50 лв.за 10 процедури не е много-аз давах по 10лв.на процедура. Трябва да видиш за какъв апарат става въпрос,защото има и по-стари модели.Аз се тресъх с един огромен с най-различни програми(не само за целулит,а и за стягане,отслабване и т.н.) Sorry че не помня марката.Да споделя че ми връзваха на корема за стягане-само месец след раждането,и на дупето и кълките за целулит. Пиеш мнооооого вода.Трябва да се ходи през ден-за да могат и мускулите да работят в почивката. Не мога да кажа,че е леко,но ТРАЙ БАБО ЗА ХУБОСТ.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
50 лв. за 10 процедури?! Че това е без пари! При нас пакета 10 целутрона е 130 лв. Но сам по себе си не дава кой знае какъв резултат- трябва да е съчетан с антицелулитен масаж и тогава цената скача много (един качествен масаж не е по-малко от 25 лв.).

# 3
  • Мнения: 5 391
Има страхотен ефект Peace
Изисква се упоритост и постоянство!

Общи условия

Активация на акаунт