Личен лекар - педиатър или общо практикуващ

  • 831
  • 13
  •   1
Отговори
Решила съм да сменям личния лекар на детето ми по ред причини  smile3515и съм пред дилемата дали отново да избера педиатър или да бъде общо практикуващ. Какво е вашето мнение - за или против личния лекар да е общо практикуващ?

# 1
  • София
  • Мнения: 797
  Аз съм твърдо за педиатър!

# 2
  • Мнения: 7 640
май няма значение, нали отделно ще си водите консултация при педиатър.

# 3
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз смятам, че на детето личния лекар трябва да бъде педиатър.

# 4
  • Мнения: 583
определено смятам педиатър.така прескачаш една инстанция в и без друго сбърканата ни здравна система.

# 5
  • Мнения: 2 731
По добре да е педиатър

# 6
  • Мнения: 1 214
Педиатър.По в час са за всичко.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 157
За малко дете - по-добре педиатър. Над 12 години вече може и при друг.

# 8
  • Мнения: 8 585
За малко дете - по-добре педиатър. Над 12 години вече може и при друг.
Най-голямата заблуда...струваща много скъпо понякога.

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Педиатър!

# 10
Bih te posyvetvala da izberesh pediatyr za deteto si. Ne che obshtopraktikuvashtija lekar bi bil losh lekar...Prosto Pediatrite spezializirat 4 godini pediatrija i imat tjasna nasochenost da rabotjat s deza....Biha bili mnogo po-kompetentni...

# 11
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Наистина най-добре да е педиатър. Ние даже тримата сме при педиатъра на Денислав и съм много доволна.

# 12
  • Мнения: 8 505
Личния лекар на дъщеря ми е ОПЛ,но никога не съм я виждала-винаги ходим при педиатър.Всъщност когато отидохме при педиатъра да я запишем като личен мекар на дребосъка,тя ни обясни,че запише личен лекар на малката друга лекарка-ОПЛ,не специалист,но винаги ще си ходим при нея (педиатъра).Единствено ако се наложи да водим малката ня лекар в почивните дни и по празници,тогава търсим ОПЛ (досега не се е случвало).
Така че накратко по въпроса-педиатър yes

# 13
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
С две ръце педиатър. И без това има опашки и всичко е толкова объркано, защо да си осложняваш допълнително живота.

Общи условия

Активация на акаунт