...A обрив краи устата ...???

  • 940
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Не мога да си го обесня,от какво е ..Мазах с gentamecin,сякаш станаха повече,мазах с бочко ефект никакъв....Бебето ми прилича на маймунско дупе .....някоя по компетентна мама от мен може ли да ми помогне ...МОЛЯ!!!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Ама как с гентамицин? Обрив околко устата не е нещо необичайно - слюнчене, пъхане на всякакви неща в устата, а ако ползвате и биба по-често - ето ти го обрива. Подсушаваш добре, миеш с водичка и така - не съм мазала около устата с нищо - изчезва и се появява сам.Това обаче ако само около устата има обрив и никъде по тялото.

# 2
  • София
  • Мнения: 572
Ние редовно сме с разни обриви около устата(появяват се и изчезват).Нормално е като се има предвид ,че се лигави като булдог и всичко пъха в устата  Grinning !

# 3
  • Мнения: 4 212
жена,не слагай гентамицин по устата на бебето Sign Exclamation

ами това е антибиотик,ще влезе в устата на бебето ,я 4рез храна,я 4рез игра4ка.антибиотика може да бьде колкото полезен,толкова и вреден Sign Exclamation
намажи го с крем здраве,медико идеал или по добре го мий и подсушаваи редовно,но от лигавенето пьп4иците около устата са си нещо нормално Sunglasses

може и от храната да се полу4ава,ако яде такава разбира се.
на колко месеца е????

# 4
  • Мнения: 2 807
Цитат на: valia
Не мога да си го обесня,от какво е ..Мазах с gentamecin,сякаш станаха повече,мазах с бочко ефект никакъв....Бебето ми прилича на маймунско дупе .....някоя по компетентна мама от мен може ли да ми помогне ...МОЛЯ!!!


Не пишеш на каква възраст е бебето...
Обриви около устата, изразяващи се като малки червени пъпчици, се появяват от около половин до един час след консумация на домати, дом.пюре.

# 5
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ние сме със същи обрив около устата, но се лигавим много, и постоянно си пъхаме играчките в устата, бършем се подсушаваме се но няма ефект Close . А пък и сега се зямислям че два дни ядем, пюре в което има домат, така че може и от него да е. Но не съм я мазала със нищо, защото ме е страх че ще опита  на вкус как е   Confused

Общи условия

Активация на акаунт