Скубите ли си веждите?

  • 4 151
  • 87
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз да. Като лявата я оформям по-добре от дясната и ми седят леко различни... Rolling Eyes

Не знам дали много се забелязва (поне никой досега не ми е казвал  Mr. Green), та ми е интересно, успявате ли и двете вежди да ги направите симетрично идеални?  newsm78

# 1
  • Мнения: 46 434
Аз съм забелязала, че на всички жени формата на двете вежди е различна, дори да не са ги пипали, просто едната има една чупка  Thinking
Иначе моите ги скубя, да, бая скубя и тънки ги правя, лошото е, че са дебели космите и като ги изтръгна потича кръв, а как боли  ooooh! такъв ми бил късмета  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 1 190
Да скубя, обаче никога не са идеално симетрични, ама от хеликоптер не се забелязва де Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Да и аз ама ходя на козметик щото все ги изкривявям ама ми взима по левче и за тва се глезя та си ходя като се налага.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, скубя си ги, ама симетрични ми изглеждат newsm78

# 5
  • Мнения: 1 290
скубя,скубя,та чак се олях напоследък #Crazyсъвсем ги изядох без да се усетя,сега съм решила да ги пускам ама нещо не растат Embarassedпък и дори да растат не са точно такива каквито искам #Cussing out ще се заинтересувам от перманентния грим newsm78

# 6
  • Мнения: 5 313
Сама си ги скубя.Мисля,че са симетрични.

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Скубя си ги. Само дето напоследък все различна форма им докарвам Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 577
Скубя ги, много обичам

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Само оформям. Махам случайните косми, дето растат между двете вежди (какво пък търсят там!), и обирам туй-онуй под линията на веждите. Самите ми вежди имат хубава форма и корекции не искат.

# 10
  • Мнения: 6 155
Скубя ги и мисля, че ги докарвам симетрични  Thinking

# 11
  • Мнения: 3 248
Скубя ги...много мразя, ама няма начин. Мисля, че и аз успявам да ги издокарам симетрични! Или поне се старая! Peace

# 12
  • Мнения: 7 186
Скубя ги и мисля, че ги докарвам симетрични  Thinking

И аз така. Peace

# 13
  • Мнения: 5 391
Ако не всеки ден, то поне през ден ги скубя...досада Tired

# 14
  • Мнения: 5 713
Скубя, колкото да ги оформя. За мен са си еднакви, харесвам си ги. А и съм свикнала с тая процедура, не ме боли като при епилацията на ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт