Огледален свят по VOYO ~ тема 1 ~

  • 79 033
  • 740
  •   1
Отговори
# 375
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug Hug ooooh!

Лелче ,  :bouquet
:

Страно ми деиства този филм... трябваше да ме настъпиш повечко в забранения плод и да почна да го гледам по от рано.... Hug :love:

Лудосче, то как да те настъпя като самия сериал след първия епизод те настъпва сам. Аз като започнах да го гледам така се бях вкарала във филма,че чак излизане нямаше. Да ти кажа мислех си, че си повече фенка на Берен и за това не настоявах , а и в ЗП останахте повече феновете на Бихтер - Бехлюл, а аз съ Нихал- Бехлюл и не смеех мн да промотирам сериал на Хазалчето.

# 376
  • Мнения: 11 820
Здравеите зарибих се мн по сериала и реших и аз да се впиша тука  Party

# 377
  • София
  • Мнения: 471
Ако може и на мен инфо на лични за новата 15 серия. Плийз Hug Hug  bouquet  bouquet
Толкова съм зарибена, че ми иде да си го платя тоя voyo, но пък ме е яд!! smile3514 smile3514  ganu6ka, изтрий си поста все пак. Но от там не мога да свалям или пак е изтрито.

# 378
  • Мнения: 1 254
Мисля, че е най - разумно просто всеки да си проверява сайтовете, които ги има и по - напред в темата.  Peace

15- ти епизод вече го има в наличност! 

# 379
  • Мнения: 0
Мисля, че е най - разумно просто всеки да си проверява сайтовете, които ги има и по - напред в темата.  Peace

15- ти епизод вече го има в наличност! 
+1

# 380
  • София
  • Мнения: 471
Благодаря!!!  bouquet  bouquet Hug Hug

# 381
  • Мнения: 17 934
Мисля, че е най - разумно просто всеки да си проверява сайтовете, които ги има и по - напред в темата.  Peace

15- ти епизод вече го има в наличност! 
+1

Май най- добре и темата да се прекръсти, "Оледален свят", ама не във VOYO  Joy
Как Нова ТВ направиха Нова плей безплатна, страшно удобство, и да пропуснеш нещо- намираш го и си го гледаш.
Само ненаялите се БТВ  #2gunfire, като почнем от истерията с БТВ Лейди и стигнем то този "продукт"

# 382
  • Мнения: 1 254
Има разлика. Нова плей излъчва неща, които вече са давани по Нова тв, а  "ОС" не е излъчван по БТВ, а само по Войо. Войо дава и възможността да гледаш епизоди преди да се излъчат по БТВ - затова се и заплаща.

# 383
  • Мнения: 17 934
Има разлика. Нова плей излъчва неща, които вече са давани по Нова тв, а  "ОС" не е излъчван по БТВ, а само по Войо. Войо дава и възможността да гледаш епизоди преди да се излъчат по БТВ - затова се и заплаща.

Не държа да гледам предварително, чак пък толкова пристрастена към сапунки не съм /пу-пу  Mr. Green/. Не знам БТВ да си качват нещо излъчвано вече  newsm7, сигурно съм изпуснала, не споря за достоверност

# 384
  • Мнения: 0
Може ли да ми кажете в кой сайт има качен 15 епизод?

# 385
  • Мнения: 0
Може ли да ми кажете в кой сайт има качен 15 епизод?
виж си лс Hug

# 386
  • Мнения: 7
Здравейте,много ми харесва филма,къде е качен 15 епизод?Благодаря

# 387
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

Страно ми деиства този филм... трябваше да ме настъпиш повечко в забранения плод и да почна да го гледам по от рано.... Hug :love:

Лудосче, то как да те настъпя като самия сериал след първия епизод те настъпва сам. Аз като започнах да го гледам така се бях вкарала във филма,че чак излизане нямаше. Да ти кажа мислех си, че си повече фенка на Берен и за това не настоявах , а и в ЗП останахте повече феновете на Бихтер - Бехлюл, а аз съ Нихал- Бехлюл и не смеех мн да промотирам сериал на Хазалчето.




истина е че съм много голям фен на Берен, но не мога да отрека че Хазал играе невероятно тук... истинска жена ... много ми допада филма... много се радвам,че вече и тук ще се засичаме.
Чакам всяка следваща серия с нетърпение... Blush  Hug

# 388
  • Мнения: 16
моля ви може ли да ми изпратите линка на 15 епизод

# 389
  • Мнения: 16
Клоди, много ти благодаря!Искам да попитам, къде мога да намеря 64 епизод с бг суб на "Нарекох те Фериха".

Общи условия

Активация на акаунт