привет

  • 1 683
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
може ли някой да ми каже как се лекува ечемик

# 1
  • Мнения: 871
В окото се капва майчина кърма.

# 2
  • Мнения: 781
Натъркай го много лекичко със златен пръстен.

# 3
  • Мнения: 871
Ееееее, Сенди, аватара ти е просто убийствен!  Hands Clap

# 4
  • Мнения: 781
Благодаря ти Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 173
Слагаш един белтък в тиган да се запече леко, слагаш си го на окото (не горещ разбира се, а топъл) и го държиш докато изстине. Това е лек от прабабата на съпруга ми, който ми е казвал, че така го е лекувала като е бил дете и помага. На мен не ми се е налагало. Това лято го приложихме на брат ми. На него доста често му излиза ечемик. След четвъртия белтък ечемика му проби (всеки ден по един белтък), но той нали си е Тома Неверни каза, че просто си му е дошло времето на ечемика. Нямам представа, но ако решиш да пробваш поне няма да ти навреди. Ако има резултат кажи, защото и аз съм малко като брат ми.
Успех!

# 6
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Още един 'бабешки' лек - изпробван. Вземи една скилидка чесън и я разрежи (напречно) с нещо остро (напр. бръснарско ножче, но и много остър кухненски нож също върши работа). Натъркай лекичко ечемика със скилидката откъм отрязаната страна, но внимавай все пак да не влезе сока от чесъна в окото - нищо няма да ти стане, но ужасно люти Sad Внимателно действай, миглите все пак пазят, под тях, където е издутината също натъркай. Дано да ти помогне, при мен и при мои познати, на които се е налагало действа безотказно, ако го хванеш в началото дори не излиза - скрива се някъде и забравяш за него. Успех Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Налагаш тампон напоен с отвара от лайка.

Общи условия

Активация на акаунт