Препоръчайте адаптирано мляко за новородено

  • 10 920
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте мами!
Ния е на 9 дни и е на изкуствено хранене. За момента давам Frisolac но имаме страшен запек от него. Ако може препоръчайте ми друго мляко което да намали този проблем cry  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 255
Чувала съм, че млеката на Милупа са добри, макар че нямам още опит, а и се надявам да мога да кърмя Laughing
Желая ти успех Sign Exclamation

# 2
Moiata da6teria ca6to e na izkystveno xranene i dosta mleka cmenix  v na4aloto.Ot frizovete ili ce zapi4a6e ili to4no obratnoto- be6e c mnogo cilno razctroictvo i povra6tane.Vzemi ci Aptamil 1 - ctraxotno e- hipoalergi4no mnogo po-xranitelno ot drygite i ne dava nikakvi nejelani reakcii, niama zapek v takava tejka forma.Po-ckapo e ot drygite no cenata ci ctryva.Da6teria mi ce rodi blizo mesec po-rano cac cekcio.Imax mnogo karma no tia be6e mnogo malka i niama6e cila da syce dostata4no.C Aptamil na vtoria mesec be6e naddala 1400g.

# 3
  • Мнения: 2 807
Чувала съм, че хипоалергенното мляко на Nan също е много добро.

# 4
  • Мнения: 562
Aptamil 1 на Milupa!!!

# 5
  • Мнения: 1 072
Аз сьм дохранвала с НАН и сьм останала доволна.

# 6
  • Мнения: 76
Isgledah dve deza s APTAMIL....super e.

Hubavoto e,4e ima i sa po-golemi bebeta.

Dasteria mi e na 1 god.i sa leka nost si piiva 250ml.Aptamil 3.

Moga samo da go prapora4am!!!!

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
давам Nan1,но има дни в които не може да се изходи, има дни в които го прави и по няколко пъти.

# 8
  • Мнения: 1 616
На мен пък ми препоръчаха Nutrilon-било и по-хранително,и не запичало..За съжаление не съм го пробвала още-бебчо ще се роди около 19 октомври(може би)..

# 9
  • Мнения: 196
Аз дохранвах с Нутрилон докато не го отказа бебчо. Педиатърката ми препоръча Милумил или Аптамил - единичките. Взех Милумил, много е добро, по - хранително от другите млека, по - гъсто е пък и малкия започна да ака всеки ден. За съжаление и него ми отказа по - късно и пак сме на Нутрилон, че взех една кутия НАН и започна да ака много гъсто. По мое мнение млеката на Милупа са много добри, а и не излизат чак толкова по - скъпо - те са 900гр, а останалите млека по 400 - 450гр, така че ти сама решаваш.

# 10
Здравей!
Моят син вече е на месец. Имахме същия проблем с Фризолак /от началото сме на изкуствена храна/ и купих Омнео по препоръка на педиатърката ми! Това мляко има бактерия, която помага за разграждането на храната, тъй като новородените тепърва ще изграждат подобна среда в червата си. Много съм доволна от това мляко, единствения недостатък е, че е 10 лв. Sunglasses   Но...си заслужава определено! Пробвай.Други мами във форума ми препоръчака освен това мляко и Блевит, казват, че също е много хубаво.
Здраве и успех на вас!

# 11
  • Мнения: 1 512
В болницата Кристина беше захранена с НАН1, когато си я взехме вкъщи продължихме да я дохранваме ( на смесено хранене е тя) пак с НАН1 до 3- я месец вкл. Сменихме го с Хип 1, защото тя взе да се мръщи, не го ядеше НАН-а. Сега сме на Хип 2. Хип го взехме по препоръка на педиатърката.
Добре си хапва, има редовен стомах и не е проявила някакви други реакции.

# 12
  • Мнения: 1 517
аз пък ти препоръчвам Омнео скъпичко е малко но е добро мляко

# 13
  • София
  • Мнения: 572
Аз кърмих до 1 месец и след това започнахме с Аптамил1.Сега вече минахме на Аптамил2.

# 14
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Препоръчвам ти Аптамил1. Дъщеря ми е на 4 месеца, храня я от самото начало с него и досега не сме имали проблем с акането. Ако бебчо е по-капризен може и Милумил на същата фирма. То било по-вкусно.
Чувала съм, че Омнео също е добро, понеже има повече пребиотици. Проблемът обаче е, че може да се получат повече газове и колики.  Confused Пък и е по-скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт