идея за интересно име за момче

  • 1 360
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 544
Здравейте, знам че темата е дъвчена много пъти ,но въпроса ми е малко по различен. Трябват ми страници или идеи за имена които да НЕ са Български, че прегледах доста теми назад и имената на бг. страниците са почти еднакви и въобще не ми харесват.
 

# 1
  • Мнения: 1 178
В "Родители в чужбина" преди два дни попаднах на такава тема, дадени са доста сайтове с имена.

# 2
# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето в този сайт има много и най-разнообразни имена... Всичко е събрано на едно място... Български, чуждоземски, невероятни... Като Христозорницомил... Гати името...

# 4
  • Мнения: 696
Ето в този сайт има много и най-разнообразни имена... Всичко е събрано на едно място... Български, чуждоземски, невероятни... Като Христозорницомил... Гати името...

Наистина е много подробен, но за някои от имената просто нямам думи.

# 5
# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Гледам,че местожителство България си писала,а неискаш българско име за детето си ThinkingЩе живеете в чужбина ли?Като се открои детенцето ти с някое чуждо звучащо име сред нашите с почти еднакви имена,по -добре ли ще се чустваш?Разбира се всеки сам решава какво име да даде на рожбата си ,но е хубаво първо да помисли дали името ще си пасне и с обкръжаващата среда,за да не се чуства един ден детето неудобно!
Успешен избор-какъвто и да е той!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 374
Избра ли име?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Гледам,че местожителство България си писала,а неискаш българско име за детето си ThinkingЩе живеете в чужбина ли?Като се открои детенцето ти с някое чуждо звучащо име сред нашите с почти еднакви имена,по -добре ли ще се чустваш?Разбира се всеки сам решава какво име да даде на рожбата си ,но е хубаво първо да помисли дали името ще си пасне и с обкръжаващата среда,за да не се чуства един ден детето неудобно!
Успешен избор-какъвто и да е той!

Ами то сигурно ще е гражданин на света ! Wink

# 9
  • Мнения: 306
имам познат, който преди почти година кръсти сина си Никита   Simple Smile
стори ми се много чаровно за момче

Общи условия

Активация на акаунт