пак гърло.помощ?

  • 1 527
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
малката ми дъщеря е на 6г.от ноември е с болно гърло.първи път-гнойна ангина 10дни дурацеф резултат кл.здрава.минаха само две седмици и хоп пак ангина.втори път- антибиотик клацид 10дни.след него правихме пкк и урина всичко беше ок само е малко анемична.педито каза да наблегнем на месото. и сега след 20дни от снощи пак температура затворено гърло/променен глас/ сутринта в МЦ"Лора" пак отидохме там че е събота и педито там си плаща попаднахме на същата лекарка от миналия път която е учила заедно с нашето педи и ми каза да и имам пълно доверие.та дежурната лекарка ни преписа тамтун верде коларгол и в неделя да направим гърлен секрет и антиограма.сега към молбата ми :
моля за нещо ефикасно за зачервено гърло притеснявам се да не се усложнят нещата докато се изследваме.тя е и с температура.секрета от носа се стича отзад и затова ни изписаха коларгол.но това гърло с какво ефикасно да я мажа.

# 1
  • Мнения: 5 228
Има един много гаден и много ефикасен компрес при болно гърло. Взима се 1 добре сварен белтък и 1 с.л. пудра захар, слага се върху кърпа и се връзва на гърлото. От горе е добре да се сложи найлон, защото компреса става много мокър и тече, и най-отгоре - шал или широка кърпа. Така се стои няколко часа.
Хубаво е, че ще вземете секрет, защото приповтарящи се сходни проблеми това си е направо задължително. Пожелавам бързо оздравяване на дъщеря ти!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 883
Нишадър. Ще повърне, но на сутринта ще е много по-здрава. Оправяйте се скоро, ей..

# 3
  • Мнения: 1 214
1/2 лимон + 1 с.л. мед + 150 -200 мл. вода.   4 пъти на ден по едно такова коктейлче .
Много ефикасно!!!!!!!!!!Цитросепт  за гаргара  и пиене.Задължително се разтваря във вода.За повече информация за цитросепта пусни търсачката.

# 4
  • Мнения: 574
Нишадъра е много добър наистина.Може и с гранулин(има го във ветеринарните кабинети и е също като грануфорина). Той също добре действа. Прополисови таблетки за смучене и прополисови капки за нос(супер са).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 389
Ancheto бихте ли ми казала как се казват тези прополисови капки за нос.В няколко аптеки ми предложиха клеева тинктура,която да разреждам с вода и да слагам в нослето.Благодаря предварително и се извинявам,че така се намесвам в темата.

# 6
  • Мнения: 154
Една мама от форума се оплакваше, че дъщеря и е нон-стоп с ангини и препоръчваше ТОНЗИЛОТРЕН.Това е хомеопатия, но е супер-ефективно, продава се във всяка аптека и не е скъпо. Дано съм ти помогнала!

Общи условия

Активация на акаунт