HIPP-цени

  • 2 266
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Знаете ли къде най-изгодно могат да се намерят пюретата на HIPP в София?Дори и на едро.Ние така или инъче купуваме по много наведнъж.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Когато купувахме тези за след 4 месеца, май в Метро бяха най-евтини. После обаче забелязах, че се поизравниха с тези в Била.
Та огромните количества ни бяха от Била (сега от 3 дни сме на кухня), 2-3 пъти купувахме и от Щъркел и цените ми се видяха добри, но специално за пюрета там не съм ходила за да съм сигурна, че постоянно, включително и сега е така.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
В Метро са най - евтини - 1.66 лв зеленчуковите и плодовите 125 гр, но избора е много ограничен. В Била са 1.70 (мисля че бяха 1.70, а може да бяха и 1.75  newsm78 ) същите. Но знам например че в склада на Бебелан са най - евтини, но там минимум по 6 бр от вид може да се купи, а скоро някой беше казал и че не давали много много на външни лица, но не винаги  Thinking

# 3
  • Мнения: 428
Куки,къде се намира този склад на Бебелан?И на каква цене си ги видяла там?Вчера купихме от BILLA цената беше 1.80

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
в Била понякога има намелание на определени пюрета и излизат изгодно
иначе ние купуваме от една бебешка борса в Люлин зад бензиностанция Шел
мисля че и в тъговския център в Овча купел цените им са дори,ние от там пазаруваме редовно

# 5
  • София
  • Мнения: 2 708
Куки,къде се намира този склад на Бебелан?И на каква цене си ги видяла там?Вчера купихме от BILLA цената беше 1.80

Аз лично не съм ходила в борсата, но познавам хора, които са ходили. Склада се намира на Ботевградско щосе № 247 в бизнес сградата на Транскапитал.
тел. 94 24 635, 94 24 636

Ако искаш звънни предварително и попитай какви са цените, условията ...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
1.62 са малките пюрета в Бебелан.Аз лично си деля понякога ако намеря с кого...Поддържат цялата гама от пюрета.А аз имам право да пазарувам от там Laughing

# 7
  • Мнения: 870
В Бебелан са най-изгодни аз съм пазарувала от там доста неща но дават предимно на фирми, разликата в цената не е много голяма така че преценете дали е изгодно да ходите чак до Бебелан

# 8
  • Мнения: 1 393
В Метро има Хип,но незнам доколко е изгодно  newsm78Аз лично си купувам от Бебемаркета в Ив.Вазов и в Била,съдето са на една и съща цена

# 9
  • Мнения: 464
В магазина на 2-рия етаж на Търговския център в Овча купел малките пюрета са по 1,75 лв. Иначе и ние купуваме от Метро, като избора не е много голям и са по 3 бройки в опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт