Къде да намеря Дактарин или ако някой знае заместител?

  • 2 624
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Въпросният Дактарин е изтеглен от аптеките, а беба има млечница и направо не знам какво да я правя  Sad Мазах със сода бикарбонат няколко пъти, но няма голям ефект  newsm78 Купих нистатин таблетки и смесих 5 броя със глицерин по съвет на педито ама нещо ме е шубе да я намажа с това нещо - вредно ли е, някой знае ли? Ако има заместител на Дактарин моля дайте съвет  Praynig

# 1
  • Мнения: 7 640
това, което си написала е почти съвсем същото като Дактарина. Мажи смело.
Защо е изтеглен от мрежата? Между другото не очаквай кой знае какъв ефект, както и от Дактарин-а. Къде живееш?
А таблетките са счукани, нали?

# 2
  • София
  • Мнения: 551
Имам в къщи чисто нов,неотварян и в срок на годност.Мъжа ми разбрал,недоразбрал го купил вместо друго лекарство.В кои квартал си?Ще ти го дам

# 3
  • Мнения: 420
Когато бяхме на 4 месеца имахме млечница,много е упорита и минава единствено с Дактарин.Би трябвало да го има в аптеките.Пробвай с мед и сода.Успех

# 4
  • Мнения: 119
Благодаря за отговорите  Hug Да таблетките нистатин ги стрих и ги смесих с 50гр. глицерин-стана много течно и горчи на вкус  Crazy Иначе живея в Люлин. MIAOW ти къде живееш? Ако този Дактарин е по-ефикасен да идвам утре да го взимам  Praynig  PolarFox,  да мажа ли със сода преди това или не? Как се маха това чудо - много е гадно, защото се разпространява много бързо в цялата устичка-възможно ли е да зарази гърдите, защото все още я кърмя усилено  newsm78 А Дактарин е изтеглен от аптеките, защото има някакъв проблем с партидата.

# 5
  • Мнения: 5 790
Да, млечницата заразява гърдите. Трябва и тях да мажеш с дактарин мисля, но по-добре да питаш мамите от кърмаческия.
Успех и бързо оздравяване!

# 6
  • Мнения: 420
Да, млечницата заразява и зърната на гърдите,много сърби.По-добре опитай да се цедиш.

# 7
  • Мнения: 7 640
не мажи със сода, няма ефект, само ще разраниш устичката. Щом Мяу предлага помощ, пробвай! Успех!

# 8
  • Мнения: 119
Искам искрено да благодаря на МЯУ  newsm51
Тя ми подари нейния дактарин и бебка от 3 намазвания има вече подобрение  Praynig
Освен това и още една майка - Диана_Т се отзова, за което и на нея съм много благодарна   love001
Щастлива съм, че има все още добри хора !!!
Приятна вечер на всички и мерси за отговорите
Силвия

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Само не спирай да мажеш щом премине. Мажи още поне 3-4 дни защото иначе пак се появаява. Пази я много защото ние след много упорита млечница с налепи по основата на зъбките сега сме с нарушен емайл и ронене на точно тези зъбки по, които бяха налепите.

Общи условия

Активация на акаунт