Въпрос за ТаТкОвЦи

  • 2 455
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
 Моля ви,кажете ми Вие като мъже,татковци и глави на семейства как се справяте със семейните задължения?Ние с мъжа ми сме женени от 3-4години,имаме 2 деца,които гледаме сами и имам чувството,че не можем да се понасяме.Аз само дудна,изморена от чистене,готвене и гледане на 2 малки деца,почти бебета,а мъжа ми все гледа да се скатае.Признавам,че и той е уморен,но и аз не съм железна.Вчера излезе уж за 1-2 часа с колеги вечерта и не се прибра до обед на другия ден #2gunfire Не се и обади да ме предупреди  Shocked
Той никога не пие,но тогава се напил...едва ли не защото го дразня и решил,че е по-добре да спи в приятеля си.Аз как според Вас трябва да се държа и как да не го дразня,като той никак не ми помага,а и още по-малко разбира?Имам чувството,че говорим на различни езици  newsm78 Моля Ви помогнете ми с мнения как да си запазя семейството,заради децата,че така както е тръгнало май няма да изкараме още заедно  Sad

# 1
Вие хубаво сте женени от 3-4 години, ама преди това виждали ли сте се? Не ми казвай, че сте се запознали, когато той "непиейки е преспивал в приятел, защото гаджето му се е качила на главата".
По моето скромно мнение, както си живеете заедно преди брака, така ще бъде и след, ОСВЕН ако ти не си като 88,67% от жените, които след като турят халката на мъжо си и му резват ашиците.
Плюс това опитвай се да гледаш и от другата гледна точка. Ти си седиш вкъщи с двете ангелчета и само се чудиш кога ще се върне мъжо от работа да им обърне фнимание, а той само се чуди кога ще заминеш при баба на село, та да може да си почине от семейството. Не мисли, че само ти си мъченикът в това семейство, защото, повярвай ми, много по-добре е да ти дуднат две деца и две перални, отколкото шеф, който не знае какво иска и 2 недое**ни колежки.
Айде сега му направи баница на момчета и да не казвам какво друго сплотява брака  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 393
С мъжа ми се познавахме доста преди да се загаджим.Може би 2години.Тогава и двамата си имахме различни връзки.Сега повечето ни приятели са общи,а той работи за баща си...и няма шеф,защото баща му вечно пътува.Майка ми почина,а майка му предпочита да се грижи за себе си и не и пука за децата,така че нямаме баби.За баницата не е останал гладен,постоянно му готвя и сервирам,къщата свети,децата са спретнати,нахранени и облечени,но преумората си казва думата  CryНемога неспейки 2-3 нощи като се прибере да го посрещна усмихната,да му сервирам и отсервирам,да приспя децата и после да стана жрица на любовтта.Не че не го искам,а физически не издържам...И той като не ме разбира и си мисли,че правя всичко против него и напук и ситуацията излиза от контрол  CryА за сега и двамата все още се обичаме,но предвид обстоятелствата незнаем как да се държим и най-лесно е да си теглим по една май...на да ни олекне и това е.А ми си иска децата да растат в здраво семейство и поне на този етап още е възможно тово,но незнам какво да правя аз  newsm78

# 3
Може да прозвучи тъпо, но опитвала ли си се да поговориш с него по въпроса?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И той като не ме разбира и си мисли,че правя всичко против него и напук и ситуацията излиза от контрол Cry

Бубу, такова нещо няма... "Той не ме разбира"... Вярното е... "Не се разбираме взаимно"... Нито той теб, нито ти него... Всеки гледа от своята камбанария и се опитва да се изкара по-големия мъченик... Няма никакъв смисъл да сравнявате кой прави по-големи жертви и има по-големи задължения... Слезте на земята... Застанете един срещу друг и... Направате компромиси... Семейството е най-трудния "изпит" в живота... Никой не е издържал сто процента успешно ей така, от раз... Всичко се постига с много труд и отстъпки... Но от двете страни... Едностранчиви решения не се приемат... Всичко е компромиси и разговор...

# 5
  • Мнения: 1 393
За кой ли път,за кой ли път...и ефекта е нулев,защото не ме разбира.Това знача ли край на брака?

# 6
За кой ли път,за кой ли път...и ефекта е нулев,защото не ме разбира.Това знача ли край на брака?

Не те разбира? А ти опита ли да му поставиш въпроса по дантелено бельо  Flutter

Да да да тогава няма да чуе въпроса...  Blush

# 7
  • Мнения: 1 393
И той като не ме разбира и си мисли,че правя всичко против него и напук и ситуацията излиза от контрол Cry

Бубу, такова нещо няма... "Той не ме разбира"... Вярното е... "Не се разбираме взаимно"... Нито той теб, нито ти него... Всеки гледа от своята камбанария и се опитва да се изкара по-големия мъченик... Няма никакъв смисъл да сравнявате кой прави по-големи жертви и има по-големи задължения... Слезте на земята... Застанете един срещу друг и... Направате компромиси... Семейството е най-трудния "изпит" в живота... Никой не е издържал сто процента успешно ей така, от раз... Всичко се постига с много труд и отстъпки... Но от двете страни... Едностранчиви решения не се приемат... Всичко е компромиси и разговор...
Ти лично какво ще ме посъветваш?Какво да правя аз за да го разбера и съответно той мен?
С разговори не става...децата искат да са си с мен и аз какво да правя?Като не се прибере през нощта да му кажа браво ли или да се правя,че нищо не е станало?

# 8
  • Мнения: 1 393
За кой ли път,за кой ли път...и ефекта е нулев,защото не ме разбира.Това знача ли край на брака?

Не те разбира? А ти опита ли да му поставиш въпроса по дантелено бельо  Flutter

Да да да тогава няма да чуе въпроса...  Blush
За дантелното бельо е лесно,но аз немога след всички неприятности да се превключа и да се правя колко много го обичам.При мен това идва от вътре и на сила не става  Wink
Даже още сега спейки мога да го изненадам и със сигурно няма да ми откаже,но има ли смисъл?За мен е по-важен емоционалният контак от сексуалният  newsm78

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Това знача ли край на брака?

Ако ти имаш желание да прекратиш... Ще е край на брака ви... Той няма желание...

Последните две неща, които ще ти кажа са...
1. Този, който не иска - намира оправдание...
Този, който иска - намира начин...

2. Ние не познаваме мъжа ти... Ти си го познаваш най-добре... А и виждаме едната гледна точка...

# 10
Чекай малко!

Да не искаш да ми кажеш, че твойто семейство се разпада, защото мъжът ти не се е прибрал ВЕДНЪЖ???

Ако верно е така, дай ще го пусна мостра през изстрадалите колежки, дето като видят очите на мъжете си почват да точат баници...

# 11
  • Мнения: 1 393
Той иска да сме си заедно,но усещам че от около година нещо не върви и незнам как да го накарам да споделя и да бъдем като преди.Истината е че преди бяхме неразделни и правехме всичко един за друг,но откакто се родиха децата и ни разделечиха.Незнам дали ревнува от тях или има друго,но със сигурност има проблем,който незнам какъв е?
Ти лично като мъж как ще ме посъветваш да си върна мъжа да ме обича като преди и да не го е яд че децата не спят,когато иска да прави нещо или на сина му му расте зъб и плаче,точно когато най-много му се спи  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 393
Чекай малко!

Да не искаш да ми кажеш, че твойто семейство се разпада, защото мъжът ти не се е прибрал ВЕДНЪЖ???

Ако верно е така, дай ще го пусна мостра през изстрадалите колежки, дето като видят очите на мъжете си почват да точат баници...
Не е веднъж  2пъти за 2месеца.И да не искаш да ми кажеш,че е нормално да не се прибира,нито обади по телефона да предупреди без да сме скарани.Разбирам след сканадал да се врътни и край,но точно когато всичко уж е неред,това не го разбирам  newsm78

# 13
Аз не мога да върна мъжа ти, дори да дам всичко от себе си   bouquet

Защо не попиташ някой ваш общ приятел, не, по-добре приятелка (само да не е майка му, защото едва ли храни добри чувства към теб), дали смята, че нещо се е променило в него в последно време. Ако каже, че си е все същият, или ти си въобразяваш, или девойката има афера с него  Shocked

Съвсем сериозно бих ви посътветвал да отидете на консултант. Не знам дали има такива изобщо около вас, но другото би било да искаш да ти кажа числата от тотото. Има двама души, които биха ти помогнали да спасиш брака си - ти и благоверния. Ако единият от вас се е предал......   Cry

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 336
Съвсем нормални са ви отношенията за семейство с две малки дечица. Труден период е, но минава. Дотогава правете компромиси, но правилата в семейството( ако ги има) трябва да се спазват. Зная, че ти е трудно, но опитвай пак и пак. Те мъжете малко бавно, ама все пак загряват. Говорете си, говорете си, говорете си. Изразявай ясно и точно какво чувстваш. Подпитвай и него. Все има начин да го накараш да сподели с теб какво му е, ти си го познаваш най-добре. Не се задоволявай с уморен съм, ядосан съм от работата или подобни. Накарай го да ти каже точно от какво бяга, когато не се прибира? Успех!

Общи условия

Активация на акаунт