За карането на колело...

  • 4 993
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Карате ли колело?

Опции:

  • Мнения: 5 622
 Искам да ви питам колко от вас имат велосипеди и карат ли ги? А къде карате? Във Варна има МОрска градина и цяло лято сме там,а мамите Софиянки,къде карат?И карат ли въобще?В София може ли да се кара колело?

 Аз писах и в темата за сладкото,ама да кажа и тук,че всеки от нас си има колело и караме семейно,а детето има спец.седалка за велосипед,монтирана на колелото на мъжа ми.
 
 И цяло лято ходим да караме,най-вече в Морската градина,сутрин.Невероятно разтоварващо и зареждащо е .Точно преди да е станало горещо и да се скрием при климатиците  Mr. Green

 

# 1
  • Мнения: 3 211
Нямаме, но имаме желание да караме.
Досега не сме успявали да се организираме, лятото е много рядко да почиваме и двамата едновременно. А също и не сме измислили как да стигнем до морската с колелетата. Вие живеехте някъде близо до Морската, нали?

# 2
  • Мнения: 5 622

Ми да.Близо сме.Живеем в района на ОРКБ и нашата улица води директно към Морската. С колелата сме там за 5 минути. Караме в Морската и пак по нашата улица се прибираме,а ако имаме време,минаваме по-заобиколно през ФК-то и центъра.
 Смените на мъжа ми са такива,че позволяват доста често да се организираме сутрините,или следобедите и да караме.
 
 Ние и ролери имаме,но от как съм родила не сме карали,щото трябва да сме без детето.Като порасне ще му вземем и на него едни и ще караме всички заедно. Ако не сме одъртели съвсем,че да не сме за ролери вече  hahaha

# 3
  • Мнения: 2 255
Гласувах с 2 за съжаление, тъй като много обичам да карам, но откакто забременях и родих Калоян не ми се е случвало  Sad няма как - все съм с него дали в корема или не  Wink все сме заедно  Joy
Преди карах редовно - живеем в квартал с доста къщи и карах по уличките с кеф  Laughing, а сега се задоволявам с велоергометъра, но не ми е толкова приятно

Последна редакция: чт, 12 яну 2006, 16:46 от viara_st

# 4
  • Мнения: 3 575
Имах желание за колело, обаче ме е страх от кучетата и от колите.
Паркове нямаме наоколо, остават околните улички, но е пълно с разни домашни и не толкова домашни кучета заради които вече и детето не разхожам там с количката.
За колите - ясно. Всички карат като ненормални, аз съм си леко разсеяна - добра комбинация Wink

# 5
  • Мнения: 5 313
Имам желание,но за сега си оставам само с него.

И колело имам и живея в супер спокоен град,но...много ме мързи.
 

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дали да отговоря или е яснУ Mr. Green

Карам. Имам и съм вери хапи  Party

В седми месец правих 1-2 кръгчета. А до 19г. просто не слизах от него.
Ако има желаещи да колоездим в София, да  Whistling

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мъжете карат колело - големият - бегач, малкият - с помощни колела. Аз карам ролери. Когато дребното беше в количка, карах ролери с количката. То много сладко спеше, а аз се забавлявах да се плезя на възмутените баби. Дядовците викаха "Евалла!" Joy
И мъжът ми кара ролери, но само по тъмно, защото е доста грамаден и е страховита гледка, прилича на Батман.  Laughing
Освен това, не е много напреднал в карането и има странното желание да прегръща лампи и дървета.  hahaha То любов, то чудо!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 622
Мъжете карат колело - големият - бегач, малкият - с помощни колела. Аз карам ролери. Когато дребното беше в количка, карах ролери с количката. То много сладко спеше, а аз се забавлявах да се плезя на възмутените баби. Дядовците викаха "Евалла!" Joy
И мъжът ми кара ролери, но само по тъмно, защото е доста грамаден и е страховита гледка, прилича на Батман.  Laughing
Освен това, не е много напреднал в карането и има странното желание да прегръща лампи и дървета.  hahaha То любов, то чудо!  Mr. Green

 Joy

Еййй,паднах да се смея честно!

А при нас мъжа ми кара по-добре от мен.Аз съм карала като по-малка,ама бях загубила умения и понеже карам ски,се опитвах да спирам на рало,а то не се получаваше и ми се е налагало да се приземявам по спешност  Crazy

Иначе  аз карах и като бремянка,щото четох,че за бременните подходящ спорт е плуване(ей го къде е плажа и морето) и колоезденето(и колелото е в мазата..).Карах до 6-ти месец,щото след това стана много горещо,а аз спях до обяд и все не можехме да се наканим....


# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 011
И аз имам колело и мъжа ми също. Един от най-любимите ми спортове и забавление също така. Обожавам да карам колело!
Буба, сега се сещам, че веднъж ви видях тримата и малкия на столчето Simple Smile
Един ден надявам се и ние да си купим такова и да караме семейно, много е хубаво.
Лятото и аз много често карам в морската, даже по-често от мъжа ми. Ходим до Почивка и до Морска гара. Веднъж ходихме до Галата, а веднъж до Дружба. Големи сме ентусиасти Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 622
И аз имам колело и мъжа ми също. Един от най-любимите ми спортове и забавление също така. Обожавам да карам колело!
Буба, сега се сещам, че веднъж ви видях тримата и малкия на столчето Simple Smile
Един ден надявам се и ние да си купим такова и да караме семейно, много е хубаво.
Лятото и аз много често карам в морската, даже по-често от мъжа ми. Ходим до Почивка и до Морска гара. Веднъж ходихме до Галата, а веднъж до Дружба. Големи сме ентусиасти Simple Smile


Аааа, знам ви аз вас! Ама вие карате много повече от нас! Аз до Галата ако отида и тям ще си и остана,или ще се размрънкам,че съм се уморила и ще врънкам мъжа ми да ходи да вземе колата да ме прибира  Whistling

# 11
  • Мнения: 3 164
Отговорих с 2 опция-имаме и аз и мъжа и баткото, но аз почти не карам защото нямам време и децата са все с мен.Мъжа ми кара лятото при първия удобен момент и аз винаги негодувам Close

Ако има желаещи да колоездим в София, да Whistling

Шани, къде караш ?

# 12
  • Мнения: 6 871
Айде ще си призная, не мога да карам колело Embarassed Иначе сигурно е готино, особено в морската градина. Като бях по-малка баща ми се мъчеше да ме научи ама аз нещо не исках особено и не се получи. Сега вече ме е страх да се уча.
Ролери имах преди и тъкмо бях на път да се понауча да ги карам и взех, че паднах и си счупих ръката. Та от тогава не съм карала.

Последна редакция: чт, 12 яну 2006, 23:29 от Бухтичка

# 13
  • Мнения: 2 550
Мне, не карам. Имам едно колело, но то седи за украса. Мързи ме нещо Embarassed

Благодаря на Василица за страхотната идея с ролерите! Само да се позатопли и почвам да бутам количката качена на блейдове  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 601
Първа опция!
Голям съм ентусиаст! Миналата година даже като ходех на курсове и трамбовах до ИЧС с колелото, после лятото използвах с големия корем да науча и щерката и бяхме страхотна гледка. Но тя още не иска да махаме помощните!За съжаление на мъжа ми колелото се амортизира напълно, но като се затопли може би и той ще се включи в отбора! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт