цикъл след раждане

  • 453
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
здравейте,родих преди три месеца и след първия месец не съм кърмила вече.имах кръвотечение около месец и половина след раждането,след това ми дйде след 10-тина дена и продаължи 7-8 дена.оттогава минаха вече 36 дена и не ми идва.възможно ли е първите няколко месеца слкед раждането цикъла да е нередовен,въпреки че не кърмя.много съм притеснена и ако някой знае нещо по въпроса,да ме поуспокои,че ме уплачиха с разни миоми,кисти така нататък,благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 2 082
изчакай още един месец и ако не ти дойде отиди на преглед.най -вероятно нещата ще се регулират-не езадължително да имаш проблем

# 2
  • Мнения: 197
Здравей,не се притеснявай ще се нормализира....все пак 9 месеца е бил по4ивка, тъй 4е по спокойно.А на гинеколог е хубаво да отидеш ако раждането е секцио /след няколко месеца/.Успех newsm10

# 3
  • Мнения: 40
благодаря ви.родих нормално и ходих на преглед два месеца след раждането, уж всичко било наред.направих тест за бременност днес и е отрицателен.ще почакам още малко и ако не се появи,май ще се видим пак с доктора.надявам се,че причината наистина е в деветте месеца почивка:)отново ви благодаря

# 4
  • Мнения: 952
ами аз след като родих, кърмих 8мес. и половина и през това време не ми беше идвало. Всъщност месец и половина след като спрях да кърмя ми дойде менструацията .И аз не бях ходила на лекар. newsm78...ама сега като ми дойде май няма и да отида

Общи условия

Активация на акаунт