Каиши /колан за прохождане

  • 3 785
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Има ли други  каиши за прохождане освен тези на Чико и доволни ли сте от тях?

# 1
  • Мнения: 1 045
Ами аз купих на Вис Виталис и съм много доволна ! Цената им беше 7.10 лв. Аз бях тръгнала за Чико но се оказа че тази пластмасовата мечка отпред се забива много неприятно в гърдичките на детето и каишките са тънки. На Виталис са широки и отпред е с парче плат.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Има и на Bebe confort доколкото знам. Аз бях много доволна от Чикото- никакво забиване отпред на гърдите не съм забелязала. Може би защото 90% от майките според мен не използват правилно каишките и оставят детето да се отпуска на тях. Аз такова нещо не съм позволявала. Коланчетата през цялото време бяха в свободно положение и в готовност да олекотят удара, ако реши да падне, но не и да са й опора в ходенето


За справка само- една жена до нас си купи по-евтин вариант и след месец и се наложи да си вземе Чико- каза, че разликата е невероятна.

# 3
  • Мнения: 3 153
Подкрепям за ЧИкото! На Иво му бях купила първоначално едни на Бейби Нова, защото ми се видяха по-красиви като дизайн, но му прежулваха подмишничките и не бяха доизкосурени! След това бяхме малко време с Чико, защото Иво като цяло не се кефеше на каишите, но разликата е драстична!

# 4
  • София
  • Мнения: 596
Ние пък не сме ползвали. Тамън да взема и ... Алекс взе че проходи  Joy

# 5
  • Мнения: 5 228
Само не купувай на Bebe confort. Най-неудобното нещо са. Тънки са и направо се впиват. Те са подходящи за обезопасяване в столче примерно. Аз купих и си стоят така.
Ползваме от време на време едни най-обикновени български Baby Kingdom, много са хубави - широки и удобни. И струват 6 лв. (до колкото си спомням) от Пипи.

# 6
  • Мнения: 1 645
Аз купих на Чико,но малкият така и не прояви никакво желание към тях - изобщо не искаше да ходи със тях,може и да не са му били удобни,знам ли newsm78

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз купих на Чико,но не ги ползваме много.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 272
Ако имаш от къде вземи да видиш дали ще се остави да го вържеш, ние минахме без тях но съм свидетел как две деца се дърпаха или висяха върху тях. Иначе аз пробвах и Чико и Вис Виталис, и определено първите повече ми харесаха.

# 9
  • Мнения: 643
Ако имаш от къде вземи да видиш дали ще се остави да го вържеш, ние минахме без тях но съм свидетел как две деца се дърпаха или висяха върху тях. Иначе аз пробвах и Чико и Вис Виталис, и определено първите повече ми харесаха.
И аз съм на това мнение, моя хубосник, извървя с тях цял един метър и не му харесаха и това си е. Иначе децата около мен са все с Чико и майките казват, че са много доволни.

# 10
  • Мнения: 2 784
Нашите са Canpol baby, направо за рекламен агент трябва да ме вземат вече, добри са, има и допълнителни за количка в комплекта. Доволна съм, но Калина не ги е ползвала кой знае колко- предпочиташе да я държим за ръчичка.

# 11
Знам, че въпросът не е "дали"?", а "какви?", но не мога да се въздържа от коментар:

като видя дете с такива каиши и моментално си представям куче и ми става толкова гадноооо... Close

Дали ще ви се секне кръста, ако се наведете да държите детето за ръчичка, ами ще го вързвате като куче?

Извинявам се, не искам да обидя никого, но винаги съм се чудела: защо? Shocked

# 12
  • Мнения: 2 784
Знам, че въпросът не е "дали"?", а "какви?", но не мога да се въздържа от коментар:

като видя дете с такива каиши и моментално си представям куче и ми става толкова гадноооо... Close

Дали ще ви се секне кръста, ако се наведете да държите детето за ръчичка, ами ще го вързвате като куче?

Извинявам се, не искам да обидя никого, но винаги съм се чудела: защо? Shocked
Повярвай, като походиш така половин час ти се секва кръста. И двамата с мъжо сме ръстови състезатели, малката все искаше да ходи. След като и двамата взехме да се оплакваме от болки в кръста, взехме каишите. За щастие, малко след това тя си тръгна самостоятелно, иначе и досега щяхме да сме изгърбени, защото детето предпочиташе за ръчичка.

# 13
  • Мнения: 8 505
И аз не съм ползвала.Като видя някое дете с такива...все едно жената е излязла да разходи кучето си Sick

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ние пък не сме ползвали. Тамън да взема и ... Алекс взе че проходи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт