Колко често купувате дрехи на децата си?

  • 6 411
  • 91
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз напоследък харча доста за дрешки. Каквото ми хареса купувам и накрая се оказва,че има дрешки,които не е обличала изобщо ,а вече са й омаляли.
Колко горе-долу харчите,но само за дрешки. Аз сметнах ,че за предния месец са около 150 лв.дори малко повече.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Слава Богу, имам възможност да му купувам дрехи от чужбина за без пари направо.Така че - около 40-50 лева да речем.С уговорката, че това не е всеки месец, а да речем - на три месеца 150 лева накуп.
Миналия месец се обзаведохме с фантастична зимна джинсова канадка, която тук би струвала около 80-100 лева, от Коломбо за 16 $ JoyТам шият маркови дрехи на ишлеме и хартисалите или с дребни дефекти ги продават на черно направо без пари GrinningДА живее далаверката newsm44

# 2
  • Мнения: 2 000
Не повече от 20 лева. А някои месеци и нищо не купувам. Определено не съм от майките, които гледат децата им всеки ден да са с нови дрехи. Чак като се поизносят или скъсат тогава купувам нови.

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Понякога изобщо не купувам дрехи. Повечето от дрехите на Деси са от братовчедка й Тони, която е по-голяма с 11 месеца. Всичко е като ново. Понякога майка ми й купува, а за мен и за баща й не остава време да се "вредим" да й купим Laughing

# 4
  • Мнения: 46 484
Нищо не харча за дрехи  Embarassed
От раждането й до сега съм купила 4 бодита и то защото беше спешно, застудя и не й стигаха тези с дъклгия ръкав.
От изписването, Коледа, Нова година, Рождения, Имения й ден и Кръщенето събрахме всичко, което й е нобходимо. Всеки гост искаше да му определим какво точно да подари и казвах това, което й беше нужно  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 577
Не повече от 20 лева. А някои месеци и нищо не купувам.

И аз така.  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 3 339
Не бих могла да определя колко харча месечно за дрехи на Дани, защото и при мен има месеци, в които просто не се налага да му купувам дрехи. Принципът ми е да не влизам в магазини за дрешки, ако в момента няма нужда от нищо. Ако преценя, че има нужда от нов панталон например, тогава тръгвам на пазар. И купувам само панталон - нищо друго. Установих, че позволя ли си "просто да разгледам" някой детски магазин, излизам с покупка/няма начин влезеш ли, да не си харесаш нещо.../. А наистина специално за малко дете инвестицията в дрешки не си струва особено...

# 7
  • Мнения: 2 241
Месечно и аз не мога да кажа, защото обикновено му купуваме сезонно по няколко ката дрехи, за което отиват 200-300 лв. накуп, а после ако се наложи купувам по нещо дребно, онзи ден например му купих още една пижама.

Като ходя в чужбина винаги му нося по нещо, понякога наистина излиза по-евтино, последно му купих страхотно яке от С&А за 13 евро, беше на промоция. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 39 741
Зависи от сезона и от израстването Simple Smile Панталони, които съм купила в края на миналата зима може да носи и сега. Но се оказа, че и става само един Simple Smile С ботушките ще изкара. Космонавта не съм го мерила, но мисля, че ще й стане.
За градински дрехи дадох към 30-40 лв, но мисля да изкара сезона Simple Smile Имаме шивачка в квартала, която шие евтини детски дрехи и обикаля градинките и къщите.
Но лятото имаше няколко инвенстиции ... на вятъра ... облякла е 2-3 костюмчета по веднъж и сега в торбата и на Лавендърката.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Средно,разхвърляно по месеци около 50 лв.някъде общо за двамата,като се има предвид,че малкия износва всичко от батко си.Не купувам дрехи без да им трябват наистина,ей така щото нещо ми е харесало в момента.Знам колко бързо умаляват,а и ценя труда и парите.

# 10
  • Мнения: 5 299
Аз бях много ентусиазирана, когато беба се роди и купувах като смахната дрехи почти всеки ден. Накрая като почнаха да омаляват и като почнах да прибирам все нови и нови, които е обличала само по 1, 2 пъти - ми се приплака. Сега зимата не купувам нищо, най-малкото е , че не излизаме изобщо навън, но съм се наточила на пролет да пазарувам яко. Въпреки, че ме е яд, тя тогава ще е на 1 годинка ве4е и няма да и умаляват толкова бързо дрешките. Аз самата не съм си купувала почти нищо, за разлика от Викториа, но не ми пука и без това имам да отслабвам Mr. Green Но разходите ми през пролетта и лятото надвишаваха доста над 100 лв.

# 11
  • Мнения: 1 410
През лятото купувах по нещо почти през ден - за да се фръцка фуклата с нови дрешки, пък и ми беше много приято да й купувам разни неща. Сега повечето време си прекарваме вкъщи и с тези пюрета само се цапа и затова купувам много по-малко дрехи. Заредих само за зимата топли и дебели дрешки за около 100лв. и смятам да не взимам нищо скоро (ако не се изкуша от нещо разбира се).
Таткото вече много ни се кара за безмислените покупки и съм спряла Wink

# 12
  • Мнения: 2 401
Белинда, дай подробности моля те, как точно ги пазаруваш тия дрешки?

# 13
  • Мнения: 3 777
Нищо не харча. Подарили са ми дрехи до 2рата година.
Само 3 бодита за зимата съм купила. Не съм маниачка на тема дрехи.
В тази възраст, едва успява да ги облече по 3 пъти и умаляват.
А и ме заринаха с дрехи подаръци и сега не ми се налага да купувам нищо.

# 14
  • Мнения: 1 512
Разходите ми за дрехи на Кристина са разпределени по- скоро сезонно или според това, от което наистина се нуждае в момента. Макар че понякога се случва да купувам дрешки, които ги носим по 5-6 пъти, и после ги прибирам за зестра Mr. Green
Последните ми големи харчове бяха за дрешки за яслата (анцузи, памучни блузки с къс и дълъг ръкав), пантофи, зимни дрешки и ботушки. Значи за три месеца от септември до момента сме изхарчили ок. 150 лв.
Сега дрешки ще купуваме чак напролет, и то само ако има нужда.

Общи условия

Активация на акаунт